„Omniva LT“ grąžina dalį dėl COVID-19 sustabdytų paslaugų gyventojams

Naujienos: Verslas , 2020-05-14 10:32
El. pašto adresas: edita@adverum.lt

Vyriausybei švelninant karantino sąlygas, didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Omniva LT“, atitinkamai atsisako dalies dėl COVID-19 įvestų laikinų paslaugų pokyčių. Bendrovė vėl teikia kurjerinių siuntų paslaugas privatiems vartotojams ir paštomatines siuntas pristato per vieną darbo dieną nuo išsiuntimo. Atnaujinusi šių paslaugų teikimą bendrovė grįžta į prieš COVID-19 pandemiją ir karantiną buvusį lygį ir toliau ieško šiandieninius klientų poreikius geriausiai tenkinančių sprendimų.

Pasak „Omniva LT“ vadovo Simono Bielskio, karantino metu norėdami ir toliau tęsti veiklą suvaldant bet kokias galimas rizikas, verslai turėjo priimti greitus ir drąsius sprendimus. Bendrovė, siekdama užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą, perorganizavo savo procesus ir paslaugas: visas privačių klientų siuntas nukreipė į paštomatus, perėjo prie bekontakčio siuntos perdavimo modelio, atsisakė siuntos atsiėmimo tiesiai iš terminalo galimybės, nuolat dezinfekavo paštomatų ir kitus paviršius.

„Paskelbus karantiną, vartotojai staiga pakeitė savo įpročius ir įprastą apsipirkimą fizinėse parduotuvėse perkėlė į elektronines platformas. Žinoma, šiuo metu jau pastebimas siuntų srautų stabilizavimasis, bet elektroninė prekyba niekada nebebus tokiame lygyje, kokiame buvo prieš karantiną, – sako S. Bielskis. – Atsižvelgiant į švelnesnes karantino sąlygas, toliau laikysimės visų saugumo priemonių, tačiau privatiems vartotojams grąžiname kurjerinių siuntų paslaugą, kuri karantino metu buvo sustabdyta“.

Bendrovė ir toliau prioritetą teiks darbuotojų ir klientų saugumui, todėl nenustos naudoti prevencinių priemonių bet kokiai užsikrėtimo rizikai suvaldyti. Visi kurjeriai ir toliau dėvės veido kaukes bei vienkartines pirštines, klientams kurjerinės siuntos bus perduodamos tik bekontakčiu būdu, paštomatai dezinfekuojami kiekvienąkart į juos atvykus sudėti ir išimti siuntų, o atsiėmimo tiesiai iš terminalo paslauga vis dar bus neprieinama.

Anot „Omniva LT“ operacijų departamento direktorės Giedrės Vaitekūnaitės, stabilizuojantis siuntų srautams, nuo gegužės pradžios pradėjo stabilizuotis ir siuntų pristatymo terminai. „Šiuo metu 97 proc. mūsų siuntų gavėjus pasiekia per pirmas dvi dienas nuo siuntos išsiuntimo, o nuo gegužės 18 dienos visas siuntas pristatysime jau kitą darbo dieną, kaip tai buvo daroma prieš pandemijos paskelbimą. Todėl vis dar organizuojame kurjerių budėjimus prie paštomatų, nukreipiame į pasirinktus paštomatus netelpančias siuntas į gavėjui artimiausią laisvą paštomatą, pildome didmiesčių paštomatus tiek kartų per dieną, kiek reikia, kad jau nuo pirmadienio pilnai įvykdytume savo pažadą – kitos dienos pristatymą“, – sako G. Vaitekūnaitė.

Pasibaigus karantinui įmonė planuoja išlaikyti naujai pasamdytus ir pastaruosius mėnesius aktyviai dirbusius darbuotojus. Planuojama, kad „Omniva LT“ kurjerių ir sandėlio darbuotojų skaičius padidės 78 proc. lyginant su prieškarantinėmis pajėgomis. Siuntų srautams išaugus 70 proc., bendrovė karantino metu įdarbino 155 naujus darbuotojus, iš kurių 22 proc. buvo įdarbinti į rezervines pajėgas, tam atvejui, jei įmonėje būtų COVID-19 atvejis ir reiktų pakeisti visą pamainos komandą.

Bendrovės apdorojamų siuntų skaičius nuo karantino pradžios perkopė daugiau nei 1 milijoną. Kaip rodo „Omniva LT“ statistika, labiausiai karantino metu, lyginant su laikotarpiu prieš karantiną (sausis–kovo vid.), siuntų kiekis augo mišrias prekes siūlančiose didžiausiose Lietuvos e. parduotuvėse (211 proc.), toliau elektronika (202 proc.), knygomis (118 proc.) bei grožio prekėmis (85 proc.) prekiaujančiuose sektoriuose. Taip pat žmonės daugiau užsisakinėjo iš e. parduotuvių, prekiaujančių apranga (28 proc.), tekstile (67 proc.) ir gyvūnų prekėmis (83 proc.).

Šiuo metu „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje ir per parą gali pristatyti 34 tūkst. siuntų visoje šalyje per 300 paštomatų.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN