Klaipėdoje sulaikytas brangių automobilių detales vogęs įtariamasis (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-04-24 08:12
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė vagystėmis iš automobilių, parduotuvės bei lombardo įtariamą asmenį.
Net devyniais nusikaltimais, iš kurių vienas – sunkus, mat padaryta materialinė žala itin didelė, įtariamas niekur nedirbantis, ne kartą už vagystes, plėšimus bei disponavimą narkotinėmis medžiagomis teistas klaipėdietis, policijos akiratin pakliuvo 2019 m. sausio mėnesį. Klaipėdoje įvykdęs vagystę iš lombardo – gipsinėje sienoje skylę išmušęs ir juvelyrinių dirbinių pasisavinęs 1996 m. gimęs vyras tuokart pareigūnų buvo operatyviai sulaikytas. Tačiau vos po pusmečio, 2019 m. gegužę jis įtariamas vienoje Klaipėdos daugiabučio požeminėje automobilių aikštelėje įsilaužęs į įmonei priklausantį automobilį BMW X5 ir jį apgadinęs bei pavogęs vertingus automobilio žibintus – patirtą žalą įmonė įvertino kone 25 000 eurų – 13 000 verti patys žibintai, dar kone antra tiek įvertinti automobilio apgadinimai. Tų pačių metų liepos mėnesį, uostamiestyje, Taikos pr. asmuo įtariamas automobilių aikštelėje apvogęs kitą automobilį – BMW X4, čia pasisavinti priekiniai žibintai, vairas su oro pagalve ir kitos detalės – žala 18 000 eurų.
Negana to, 1996 m. gimęs, nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis vyras, įtariamas 2019 m. rugsėjį įsibrovęs į uostamiesčio sporto prekių parduotuvę ir pasisavinę įvairių rūbų, du nešiojamus kompiuterius, telefoną ir dviratį, kuriuo iš įvykio vietos ir išvažiavo. Pagrobtuoju telefonu įtariamasis naudojosi iki pat sulaikymo dienos.
2019 m. gruodį asmuo įtariamas įsibrovęs į sandėliuką bei pasisavinęs 1000 eurų vertės dviratį bei du butelius degtinės.
Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė šiais nusikaltimais įtariamą asmenį 2020 m. sausį, teismas iš pradžių vyrą leido suimti 3 mėnesiams, vėliau suėmimas pratęstas dar dviem mėnesiams.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.Video medžiaga:


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN