Akmenės rajone veikia karščiavimo klinika

Naujienos: Savivalda , 2020-04-07 21:13
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.
Akmenės rajone veikia karščiavimo klinika

Akmenės rajono karščiavimo klinika, įsikūrusi VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Naujosios Akmenės poliklinikoje, jau nuo šių metų balandžio 8d. pasirengusi priimti Akmenės rajono gyventojus.

Į karščiavimo kliniką bus registruojami tik šeimos gydytojo siuntimą turintys pacientai (nuo 18 iki 60 metų), kurių temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną bus ne mažesnė kaip 37.8 ⁰C. Būtent šeimos gydytojas, susipažinęs su paciento situacija, priima sprendimą, ar jį nukreipti į karščiavimo kliniką, siuntimą užpildo elektroniniu būdu ir informuoja apie siunčiamą pacientą karščiavimo klinikos koordinatorių. Tuomet karščiavimo klinikos koordinatorius nedelsdamas susisiekia su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneša karščiavimo klinikos adresą, vizito laiką, išsiaiškina, ar pacientas gali į karščiavimo kliniką atvykti pats savo automobiliu arba būti atvežtas kito žmogaus.

Atvykus į karščiavimo kliniką žmonėms nebus leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti langą, kol nebus nurodyta kitaip. Kartu su savimi pacientas turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 formato lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu, kurį, atvykus į karščiavimo kliniką, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir patikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

Langą žmogus turės pradaryti tada, kai klinikos darbuotojas to paprašys, tad būtina atidžiai sekti specialistų nurodymus. Į karščiavimo kliniką žmogus galės užeiti tik gavęs darbuotojo leidimą ir užsidėjęs medicininę kaukę. Karščiavimo klinikoje pacientams bus atliekamas išsamus sveikatos patikrinimas – bendras kraujo, C reaktyvinio baltymo, krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimai, paimamas tepinėlis iš nosiaryklės dėl koronavirusinės infekcijos, jei reikia – paskiriamas gydymas.

Priklausomai nuo paciento sveikatos būklės, jis galės būti išleidžiamas izoliuotis į izoliavimo vietą arba,esant būtinybei,nukreipiamas į gydymo įstaigas, gydančias sergančiuosius koronavirusine infekcija.

VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro medikai daro viską, kad užtikrintų Jūsų sveikatos priežiūrai reikalingas paslaugas bei prašo dėl Jūsų pačių saugumo – likite namuose.

Karščiavimo klinikos darbo laikas I–V 9.00–13.00 val.
(darbo laikas gali būti koreguojamas atsižvelgiant į pacientų srautus, apie pasikeitimus bus informuojama)


Koordinatoriaus mob. 8 664 56322
šaltinis: https://akmene.lt/naujienos/karsciavimo-klinika-pradeda-darba/1501


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN