Krepšinio sirgaliai paskatino sukurti naują produktą

Naujienos: Verslas , 2020-02-13 19:25
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com

2019 m. atliktas tyrimas patvirtino, kad net 8 iš 10 Lietuvos gyventojų domisi krepšiniu ir palaiko mėgstamas komandas, todėl nenuostabu, kad Lietuva laikoma krepšinio šalimi, o šis sportas sukelia tiek aistrų ir yra labai dažnai aptarinėjamas. Paklausus, kokios produkcijos su mėgstamos komandos atributika pasigenda Kauno „Žalgirio“ komandos aistruoliai, paaiškėjo, kad labiausiai jiems trūksta maisto produktų – pirmoje vietoje atsidūrė šokoladas ir kiti saldumynai, antroje – duonos gaminiai.
Šalies palaikymas – didžiausia motyvacija
Krepšinio šalyje viena labiausiai palaikomų komandų yra Kauno „Žalgiris“. Tai patvirtina ir tyrimo rezultatai – net 83 proc. krepšiniu besidominčių žmonių palaiko šią komandą, o 7 iš 10 įvardija ją kaip savo mėgstamiausią.
Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas prasitaria, kad toks išskirtinis visos šalies krepšinio gerbėjų palaikymas yra didžiausia motyvacija tiek žaidėjams aikštėje, tiek „nematomai“ komandai užkulisiuose.
„Sulaukdami tokio palaikymo, norime visiems suteikti galimybę prisiliesti prie Kauno „Žalgirio“ komandos. Žinoma, tą geriausia daryti dalyvaujant rungtynėse gyvai, tačiau neturintiems galimybės atvykti arba norintiems su komanda nesiskirti nė minutei mes su partneriais kuriame šiuos jau pamėgtus produktus. Taip stipriname emocinį ryšį su ištikimais krepšinio gerbėjais“, – teigia „Žalgirio“ direktorius.
„Žalgirio“ duonos idėją pasiūlė krepšinio sirgaliai
Vasario mėnesį parduotuvių lentynose krepšinio aistruoliai išvys dar daugiau mėgstamos komandos spalvų, mat jomis bus papuoštas naujasis produktas – „Žalgirio juoda duona“. Naujoji duona – Kauno „Žalgirio“ ir „Vilniaus duonos“ bendradarbiavimo rezultatas, suvienijantis vertingą lietuvišką produktą ir vieną populiariausių šalies organizacijų.
Bendradarbiavimą pradėję partneriai pasakoja, kad mintį sukurti „Žalgirio juodą duoną“ pametėjo patys sirgaliai. Kai krepšinio aistruoliai apklausoje nurodė labiausiai pasigendantys mylimą komandą palaikančių maisto produktų, gimė idėja sukurti kokybišką, tikrą lietuvišką duoną, tinkančią tiek sočiam pusryčių sumuštiniui, tiek kepti ir traškinti per aistringas rungtynes.
„Žalgiris“ – visos Lietuvos komanda, todėl labai svarbu ją palaikyti. Nusprendėme palaikymą išreikšti ne tik savo dėmesiu, bet ir produkcija. Naujos duonos sudėtyje yra mažiau cukraus, todėl ji pradžiugins ne tik krepšinio gerbėjus, bet ir sveikos gyvensenos puoselėtojus, o gal net griežtai savo mitybą reguliuojančius sportininkus“, – mintimis dalijasi „Vilniaus duonos“ komercijos direktorius Artūras Kokoškinas.
„Žaidėjų racionas – gan griežtai sudėliotas, bet būna ir laisvesnių nuo režimo dienų. Labai gerai, kad norint paragauti sveikesnės duonos tų laisvų dienų laukti tikrai nereikės“, – pritaria P. Motiejūnas.

Sirgaliai prisidės prie komandos gerovės
Perkant naująją „Žalgirio juodą duoną“ 5 ct nuo kiekvieno kepaliuko bus skirti Kauno „Žalgirio“ komandai. P. Motiejūnas pažymi, kad tokiu būdu krepšinio klubas nori suteikti galimybę kiekvienam gerbėjui net nejučiomis, perkant kasdienį produktą, prisidėti prie palaikomos komandos gerovės.
2019 m. atlikto tyrimo duomenimis, 51 proc. visų krepšiniu besidominčių lietuvių pirmenybę teikia produktui, kuris sukurtas kartu su „Žalgiriu“ ir pažymėtas šios komandos simbolika. Kaip pagrindinę tokio pasirinkimo priežastį net 76 proc. respondentų įvardijo žinojimą, kad tam tikra dalis už prekę sumokėtos sumos papildys krepšinio komandos biudžetą.
„Džiaugiamės, kad šis bendradarbiavimas atneša naudą visoms pusėms – ir krepšinio gerbėjams, ir komandai, ir partneriui. Žmonėms svarbu žinoti, kad įsigydami kokybišką produktą, jie atlieka gerą darbą mylimai komandai“, – pastebi Lietuvos čempionų direktorius.

Nuotrauka Eitvydo Kinaičio


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN