Šiauliuose, pasivaikščiojimą su šeima nutraukė vagies gaudynės

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-02-12 18:37
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių r.

Penkerius metus Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinėje tarnaujantis Ruslanas Pocevičius tarp kolegų pripažintas kaip energingas, aktyvus ir charizmatiškas pareigūnas, todėl šiuo metu jau atlieka būrio vado pareigas ir yra apdovanotas trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“. Jei būtų apdovanojimas „Už nepriekaištingą poilsį“, tai jo šis pareigūnas savo poelgiu būtų taip pat nusipelnęs.
Vasario 7-ąją Ruslanas turėjo išeiginę ir, kadangi saulė ridinėjosi žeme, su savo kolege ir gyvenimo drauge bei dviejų mėnesių sūneliu išsirengė pasivaikščioti prie Talkšos ežero. Išvyka jau ėjo į pabaigą ir pareigūnų šeima į automobilį kėlė vaiko vežimėlį, kai staiga pasigirdo moters pagalbos šauksmas. Į šauksmo pusę nukrypęs Ruslano žvilgsnis užfiksavo į jo pusę skuodžiantį vaikiną su moteriška rankine. Situacija pareigūnui tapo aiški ir iš karto suveikė pareigūniški refleksai. Jis pasivijo vaikiną ir jį sulaikė. Tiesa, prieš tai teko su juo susigrumti, mat užpuolikas visaip bandė išvengti sulaikymo - ir jėga, ir žodžiais. Bandė įkalbinti Ruslaną, kad šis jį paleistų, nes tai esą jo pirmas kartas. Kaip vėliau paaiškėjo, vaikinas melavo. Tai nebuvo pirma nusikalstama veika jo gyvenime. 19-metis šiaulietis jau yra teistas už nesunkų sveikatos sutrikdymą, nes prieš pora metų už save jaunesniam jaunuoliui sulaužė ranką, o šių metų sausio pabaigoje jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, nes sauso 28-osios naktį pareigūnai Šiauliuose, patikrinę automobilį, kuriame keleivio vietoje sėdėjo minėtas jaunuolis, jo kojinėje rado plastikinį paketėlį ir tris folijos lankstinukus su, įtariama narkotinėmis medžiagomis. Dabar gi vaikinas pasikėsino įvykdyti vagystę, tačiau nusikalstamos veikos dėl pareigūno profesionalumo nebaigė. 63 metų nukentėjusioji jam labai dėkinga, kadangi rankinėje ji nešėsi 1125 eurus ir mobilaus ryšio telefoną. Tad moteris iš viso būtų patyrusi per pusantro tūkstančio turtinę žalą.
Praėjus porai dienų po šio įvykio, ji Šiaulių apskrities policijai atsiuntė padėkos laišką, kuriame rašo: „Dėkoju Ruslanui Pocevičiui už pagalbą. Jis iš karto sureagavo į situaciją ir sulaikė vaikiną. Ruslanas neabejingas, geras žmogus, tikras vyras ir policijos pareigūnas. Tik tokie ir turi dirbti policijoje. Linkiu jam sėkmės. Dėkoju ir kitiems šio įvykio tyrime dalyvavusiems pareigūnams. Ačiū vadovams už gerą komandą“.


Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN