Startuoja Kretingos rajono Gyventojų iniciatyvų projektas

Naujienos: Savivalda , 2020-01-07 17:13
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kretingos r.

Kretingos rajono savivaldybė jau kviečia gyventojus siūlyti idėjas ir iniciatyvas pagal naująjį Kretingos rajono Gyventojų iniciatyvų projektą, tapusį įrankiu gyventojams patiems spręsti, kokių iniciatyvų reikia gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti bei kurti. Savivaldybė idėjų pasiūlymų laukia iki 2020-ųjų kovo 1 d.

Ne mažiau nei 160 tūkst. eurų arba iki 1 proc. nuo Kretingos rajono savivaldybės biudžete numatytų lėšų savarankiškoms funkcijoms vykdyti – planuojama, kad tiek kasmet galės tiesiogiai skirstyti patys rajono gyventojai.

Projekte gali dalyvauti – tiek siūlyti idėjas, tiek ir balsuoti – išskirtinai tik Kretingos rajone gyvenamąją vietą deklaravę, ne jaunesni nei 16 metų gyventojai. Jie gali teikti iniciatyvas trims kategorijoms – mažos apimties iniciatyvų (iki 20 tūkst. eurų) Kretingos miesto seniūnijoje, mažos apimties iniciatyvų Kretingos rajone, išskyrus Kretingos miesto seniūniją, arba didelės apimties iniciatyvų (iki 120 tūkst. eurų) visame Kretingos rajone.

Kretingos rajono savivaldybė visus, turinčius minčių, idėjų ar iniciatyvų, kviečia dalyvauti Gyventojų iniciatyvų projekto pristatymo renginiuose, vyksiančiuose Kretingos rajone.

Visą informaciją, kaip tinkamai parengti iniciatyvų pasiūlymus, gyventojai gali rasti savivaldybės tinklalapyje: www.kretinga.lt. Konsultacijos ir metodinė pagalba dėl Gyventojų iniciatyvų projekto visą pasiūlymams teikti skirtą laiką bus teikiama el. paštu idejos@kretinga.lt arba tel. (8 445) 43 879.


Daugiau informacijos:
Simona Dumčiūtė
Kretingos rajono savivaldybės mero padėjėja
Mob.: +370 686 64812
El. p.: simona.dumciute@kretinga.lt
www.kretinga.lt


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN