Plungės dziudo sportininkai iš Kauno parvyko čempionais

Naujienos: Sportas , 2019-11-16 10:25
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Plungės r.

Lapkričio 9-10 dienomis, Kaune vyko Nacionalinis moksleivių dziudo čempionatas, kuriame stipriausi lietuvos moksleiviai, trijose amžiaus grupėse (U12, U15, U17), siekė tapti Lietuvos čempionais.
Čempionate startavo gausi Plungės sporto ir rekreacijos centro komanda, kurią sudarė 37 sportininkai.
Pirmąją dieną kovojo U12 ir U17 grupės.
U12 grupėje kovėsi berniukai ir mergaitės gimę 2008 ir jaunesni.
Šioje grupėje čempionais tapo:
Svorkio kategorijoje iki 24 kg. Eiridas Rimavičius, pusfinalyje įveikęs treniruočių draugą Roką Šatkauską.
Svorio kategorijoje iki 57 kg. stipriausia buvo Saulė Einingė.
Majus petrauskas svorio kategorijoje iki 66 kg. Visus varžovus įveikė anksčiau laiko.
Tadas Steponavičius svorio kategorijoje iki 60 kg. pateko į finalą, tačiau pusfinalio kovoje patyrė traumą ir finale nekovojo.
Rokas Šatkauskas, pusfinalyje nusileidęs komandos draugui iškovojo bronzos medalį.
Kovas dėl trečios vietos pralošė ir liko penkti:
Jonas Bružas, Pijus Vaitkus, Ugnius Švoba, Ignas Stankevičius.

U17 grupėje kovėsi jaunimas gimęs 2003-2005m.
Svorio kategorijoje iki 81 kg. finale susitiko du Plungiškiai, Martynas Zaburas ir Erikas Leščiauskas, šį kartą Martynas buvo stipresnis.
Justas Razmus svorio kategorijoje iki 73 kg maloniai nustebino trenerius ir iškovojo antrą vietą.
Trečiąsias vietas iškovojo:
Svorio kategorijoje iki 52 kg Giedrė Kauliūtė ir Barbora Endriekutė, pastaroji mergaitė kovoja žemesnėje svorio kategorijoje ( iki 48 kg), tačiau neatsiradus varžovėms teko kautis sunkesnėje kategorijoje.
Lukas Mickevičius kovoje dėl bronzos įveikė treniruočių draugą Tadą Narkų.
Tadas Narkus, Vaclovas Pocius, Rugilė Stasiulytė.

Rugilė Stasiulytė ir Barbora Endriekutė savo jėgas išbandė kovodamos dvejose amžiaus grupėse U15 ir U17.

Antrąją dieną kovojo U15 grupė, gimę 2005-2007m.
Čempionų vardus iškovojo Girvydas Narkus svorio kategorija iki 38kg, Barbora Endriekutė iki 48 kg. ir Rugilė Stasiulytė virš 63 kg.
Vicečempionu tapo Ervinas Žilius iki 42 kg.
Bronzos medalį iškovojo Austėja Steponavičiutė.
Neimantas Rimavičius, Tomas Žilys, Vygirdas Narkus, Domas Meškauskas.

Susumavus visų trijų grupių rezultatus, paaiškėjo stipriausios komandos, trečioji vieta Alytaus „Simba“ komanda, antri „Budoka“ komanda ir čempionais tapo Plungės dziudo komanda.

Treneriai: Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius ir Robertas Zimkus, džiaugiasi auklėtinių pasiekimais, dėkoja visiems sportininkams, tik jų dėka buvo pasiektas šis aukštas rezultatas.