Klaipėdoje sulaikyti du vyrai atiminėję iš nepilnamečių telefonus

Naujienos: Teisėtvarka , 2019-11-09 19:38
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė du vyrus, įtariamus apiplėšusius nepilnamečius bei atėmusius iš jų mobiliojo ryšio telefonus. Antradienį, lapkričio 5-ąją į policiją kreipėsi trylikamečio berniuko mama, nurodžiusi, jog uostamiestyje, I. Kanto g., prie jos sūnaus priėjo du vyrai, kurių vienas iš galo ranka laikė už berniuko kaklo, kad jis nesipriešintų, o kitas iš striukės kišenės išplėšė telefoną Samsung Galaxy A5, kurio vertė 150 eurų. Lapkričio 6 d. sulaukta panašaus pranešimo – į uostamiesčio policiją kreipėsi devynmečio berniuko motina, pranešusi, jog trečiadienį, apie 18:30 val., Klaipėdoje, Taikos pr. daugiabučio namo kieme, prie laiptinės du nepažįstamieji atėmė iš jos sūnaus telefoną CAT.

Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnai netruko nustatyti du įtariamuosius – 1992 m. ir 1993 m. gimę, už panašius nusikaltimus jau teisti vyrai lapkričio 7 d. buvo sulaikyti ir uždaryti į Klaipėdos apskr. VPK areštinę. Uostamiesčio lombarduose rasti ir paimti jų vardu užstatyti telefonai, jie bus gražinti teisėtiems savininkams.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN