Jubiliejinis unikalus „Ekomaratonas“ kviečia bėgikus į Klaipėdą!

Naujienos: Sportas , 2019-10-28 18:21
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Tradicija tapes „Ekomaratono” bėgimas Klaipėdoje vyksta jau dešimtus metus iš eilės, pritraukdamas daugiau nei du šimtus bėgimo mylėtojų iš visos Lietuvos ir net kaimynės Latvijos. “Ekomaratonas”, kurį organizuoja Klaipėdos m. bėgikų klubas “Maratonas” kartu su Klaipėdos lengvosios atletikos akademija, vyksta dukart metuose – rudenį ir pavasarį, tad lapkričio 2-os dienos bėgimas vyks jau 19-tą kartą, į kurį maloniai kviečiami visi bėgimo aistruoliai ir gaivaus pajūrio oro mėgėjai.

“Ekomaratono bėgimas yra unikalus renginys, nes jis nekomercinis, jame nėra nustatomos amžiaus grupės, visa trasa driekiasi miško takais, o maratonas įveikiamas bėgant ratais, kur vienas ratas – 4,2 km. Tikslas – maratono distancijos įveikimas (42 km = 10 x 4,2 km), tačiau teisėjų įskaitomas ir fiksuojamas kiekvienas pilnai įveiktas ratas, nors ir vienas vienintelis. Taigi, distanciją galite pasirinkti pagal savo fizines galimybes, o kiekvienas, įveikęs bent 4,2 kilometrus, tampa pilnaverčiu varžybų dalyviu, priešingai nei įprastose maratono bėgimo varžybose, kur neprabėgęs visų 42 km, esi tiesiog distancijos neįveikęs bėgikas. Dėl šios priežasties, Ekomaratoną ypatingai mėgsta vaikai, šeimynos su kūdikiais ar vyresnio amžiaus bėgimo aistruoliai”, sako Ekomaratono bėgimo viena iš pradininkių, organizatorė Jolanta Beržinskienė.

Rudens “Ekomaratono” bėgimas vyks lapkričio 2 dieną (šeštadienį). Startas – 10.30 val. dviračių takelio pradžioje už Vasaros estrados, Klaipėdoje. Renginys vaikams – nemokamas, suaugusiems (nuo 18 metų) startinis simbolinis mokestis – vienas euras.

Laukiami visi, neabejingi sporto kultūrai.

Daugiau informacijos rasite: www.bekime.lt arba facebook paskyroje: Ekomaratonas 2019 ruduo.

Projektas „Masinės varžybos - fiziškai aktyvi visuomenė„, kurį vykdo VšĮ Klaipėdos lengvosios atletikos akademija, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.


Parengė Viltė Čiapienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN