Kuršėniškiai susitiko su istoriku Arvydu Anušausku

Naujienos: Asmenybės , 2019-03-26 19:04
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Vaizduotę kerintys paslaptingi žygiai, žvalgybų operacijos, didžiosios politikos vingrybės, laiko ir žmonių atminties atgaivinti įvykiai. Pokario Lietuva, tolimoji Anglija, pasipriešinimo kovos, Šaltasis karas. 1949-1956 metų archyvų medžiaga, sugulusi į Arvydo Anušausko knygą „Užmirštas desantas“.

Visų šių slaptų istorijų pasiklausyti, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos pakviesti, 2019 metų kovo 22-osios dienos vakarą susirinko kuršėniškiai į Šiaulių rajono kultūros centro Parodų salę. Jų laukė susitikimas su istoriku, publicistu, dokumentinių filmų scenaristu, istorinių knygų apie XX a. Lietuvos istoriją autoriumi Arvydu Anušausku. Vaizdais ir gyvu, raiškiu pasakojimu gerbiamas svečias sužavėjo susirinkusius istorikus, mokytojus, buvusius tremtinius, bibliotekos skaitytojus, visus, kuriems įdomi Lietuvos istorija.

Linksmai pasišnekučiuodami, pasidalindami prisiminimais, renginio žiūrovai džiaugėsi autoriaus dedikacijomis.

Bibliotekos darbuotojos dėkoja autoriui už dovanotą knygą bibliotekai, dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šio įdomaus ir reikalingo susitikimo.
Renginį organizavo Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras.Vida Ragauskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė

Nuotraukos Vidos Ragauskienės ir Jonetos Filinskės

šaltinis: https://kursenai.lt/2019/03/26/kurseniskiai-susitiko-su-istoriku-arvydu-anusausku/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN