Pažintinė ekskursija Viešojoje bibliotekoje „Knygnešių kelias“

Naujienos: Švietimas , 2022-03-17 21:10
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Knygnešio dienos proga lankėsi Akmenės rajono Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos mokiniai ir mokytojos Rasa Danilevičienė, Raminta Švažienė ir Lidija Mašanauskienė.

Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė suorganizavo ekskursiją po biblioteką, supažindino su Viešosios bibliotekos ir jos filialų veikla, vaikų erdve, Eugenijos Meškienės konferencijų sale, muzikine ir meno skaitykla, karaokė, edukacinėmis veiklomis, skaitmeninėmis paslaugomis – knygų išdavimu, virtualios realybės akiniais, jaunimo erdve, duomenų bazėmis. Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė pristatė naujas ir senovines knygas išleistas 1880 metais, rašytojo Motiejaus Valančiaus 1864 metų „Kningą Giesmių“.

Viešosios bibliotekos darbuotojos A. Šukienė, K. Urniežienė, J. Vaškelienė supažindino su skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriaus veikla.

Skaitytojų aptarnavimo-informacijos skyriuje parengta spaudinių paroda „Su šviesos ryšulių ant pečių“, skirta Knygnešio dienai paminėti.Zita Sinkevičienė
Akmenės rajono savivaldybės
viešosios bibliotekos direktorė

šaltinis: https://akmene.lt/naujienos/pazintine-ekskursija-viesojoje-bibliotekoje-knygnesiu-kelias/4098


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN