Suremontuotos Viešvėnų kultūros centro administracinės patalpos

Naujienos: Savivalda , 2022-01-20 16:20
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Viešvėnuose nuo šiol yra ne tik puikus Kultūros centras, kuriame atliktas kapitalinis remontas, tačiau ir suremontuotos Kultūros centro administracinės patalpos.


Atlikus administracinių Kultūros centro patalpų remontą, darbuotojai džiaugiasi šiltesnėmis, šviesesnėmis, gražiai ir šiuolaikiškai atrodančiomis patalpomis. Jomis naudojasi ne tik Kultūros centro administracijos darbuotojai, bet ir gvyentojai. Patalpose vyksta nedideli renginiai, susitikimai, vakaronės, repeticijos.

Šiandien apžiūrėti suremontuotas Viešvėnų Kultūros centro administracines patalpas nuvyko Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus ir Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Mindaugas Norkus.

Patalpų remonto metu atlikta: grindų, sienų, lubų paprastasis remontas, pakeisti šviestuvai, durys, įrengta apsauginė ir priešgaisrinė signalizacijos, viename iš kabinetų įrengta praustuvė.


šaltinis: https://telsiai.lt/go.php/lit/Suremontuotos-viesvenu-kulturos-centro-administracines-patalpos


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN