Plungės lengvaatlečių startai užsienyje

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2017-11-27 17:47
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Praėjusį savaitgalį Kaliningrade (Rusija) vyko tarptautinės jaunių lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo jaunieji atletai iš šešių šalių, tarp kurių ir keletas Plungės lengvaatlečių.
Net keturis „zuikius“ šiose varžybose „pagavo“ Kornelija Vičytė. Ji šuolių į aukštį rungtyje tapo nugalėtoja, pakartojo varžybų geriausią rezultatą, įvykdė kandidatės i sporto meistres normatyvą ir įvykdė normatyvą dalyvauti 2018 m. Europos jaunių čempionate.
Vygailė Valatkaitė šuolių į tolį rungtyje užėmė 5 vietą, 502 cm. Nuo nugalėtojos atsiliko tik 27 cm.
Jauniausias mūsų atletas Matas Abartis rungėsi su dviem metais vyresniais atletais. 60 m. bėgimo nuotolį įveikęs per 7,68 s., tarp 48 dalyvių užėmė 14 vietą.
Dėl traumos nebegalėjo startuoti pajėgiausia bėgikė Gabija Kuprytė.
Nuotraukose plungiškių komanda ir favoritė Kornelija.