Akmenei atstovavusi Karolina Kuznecova iš Latvijos grįžo su bronziniais apdovanojimais

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2017-10-24 18:19
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

017 m. spalio 21 d. Rygoje įvyko tarptautinis stalo teniso turnyras „Table tennis Friendschip cup“, kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos.

Iš Akmenės rajono dalyvavo 6 Akmenės rajono sporto centro auklėtinės – naujaakmeniškės Karolina Kuznecova, Karolina Grigaitė, Karolina Grigaitė, Šarūnė Vabalaitė, Vita Guginytė ir kivyliškis Aleksandras Norbutas.

Mergaičių amžiaus grupėje iki 14 metų dalyvavo 22 žaidėjos. Šioje grupėje Karolina Kuznecova patyrė vos vieną pralaimėjimą 1:3 prieš dukart Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionę, joniškietę Simona Rimkevičiūtę ir iškovojo 3 vietą. Karolinai Grigaitė iškovojo 19 vietą.

Berniukų amžiaus grupėje iki 14 metų dalyvavo 32 žaidėjai. Šioje grupėje puikiai sužaidė Aleksandras Norbutas iš Kivylių, kuris žaisdamas pogrupyje įveikė visus varžovus ir į finalą išėjo pirmuoju numeriu. Deja, finale pritrūko sėkmės ir teko tenkintis 16 vieta. Aleksandras Norbutas labai progresuojantis žaidėjas, kuris stalo teniso pradmenų išmoko mokydamasis NVŠ programoje „Stalo teniso pradžiamokslis“. Nuo rugsėjo 1 d. Aleksandras stalo teniso mokosi žaisti profesionaliai, lankydamas Akmenės rajono sporto centro treniruotes ir puikiai jam sekasi tobulėti.

Kajus Tarbiejevas pirmą kartą dalyvavo tokio masto varžybose, amžiaus grupėje iki 14 metų jis užėmė 30 vietą, nors tris susitikimus lygioje kovoje pralaimėjo 2:3. Tai labai kruopštus mokinys, kuriam pergalės skonis turėtų būti netolimoje ateityje.

Mergaičių grupėje iki 11 metų dalyvavo 21 žaidėja. Šioje grupėje žaidė Šarūnė Vabalaitė, kuri užėmė 19 vietą. Šarūnei pritrūko sėkmės, ji kaip Kajus 3 susitikimus pralaimėjo lygioje kovoje, tačiau nusiminti nėra dėl ko, nes jai tai pirmosios tokio lygio varžybos. Vitai Guginytė užėmė 21 vietą. Tai darbšti 2 klasės mergaitė, kuri labai atsakingai treniruojasi, todėl nuoširdžiai tikiu, kad pergalės vaisiai būtinai išaugs, tik reikia dar laiko.

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas http://akmene.lt/go.php/lit/Placiau-/12