Pilaitėje pradėtos naujo „Iki“ biuro ir parduotuvės statybos

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2021-08-24 13:15
El. pašto adresas: g.valaityte@publicum.lt

Sostinės Pilaitės rajone įsibėgėja prekybos tinklo „Iki“ naujo biuro ir parduotuvės statybos. 10 mln. eurų vertės projekto vietoje antradienį vyko kapsulės įkasimo ceremonija. Planuojama, kad statybos bus baigtos kitų metų viduryje.

„2021-ieji – „Iki“ atgimimo ir atsinaujinimo metai. Atnaujiname daugybę parduotuvių visoje Lietuvoje ir atidarome naujas. Einame didelių verslo pokyčių ir tvarumo keliu. Kasdien vis dėmesingiau dirbame tam, kad pirkėjai mėgautųsi lengvesne ir malonesne patirtimi mūsų tinklo parduotuvėse. Dideli tikslai reikalauja aplinkos, kurioje dirbti būtų patogu, produktyvu ir jauku. Būtent tokią ją ir planuojame sukurti“, – sako Nijolė Kvietkauskaitė, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ generalinė direktorė.

Trijų aukštų administracijos pastato su parduotuve plotas sieks 5 850 kv. m, jis kyla  2,78 ha sklype. Pastato pirmame aukšte bus įrengta prekybinė salė su pagalbinėmis patalpomis, darbuotojų valgykla, patalpomis nuomai. Antrame ir trečiame aukštuose suplanuotos administracijos biuro patalpos. Pastatas atitiks A++ energetinio efektyvumo klasę. Projektą parengė UAB „City Projects“ architektų komanda. Šiame biure jau kitą vasarą dirbs apie kelis šimtus prekybos tinklo administracijos darbuotojų.

Naujojo biuro pastatas suplanuotas pagal visus šiuolaikiniams pastatams keliamus architektūrinius ir technologinius reikalavimus, jis darniai įsilies į esamos aplinkos kraštovaizdį, statyboms bus naudojamos ilgaamžės, tokios paskirtiems pastatams geriausiai tinkančios kokybiškos medžiagos.

Planuojant vidines biuro erdves ir prisitaikant prie naujų darbuotojų įpročių daug dėmesio skirta darbo vietų įrengimui. Jos planuojamos skirtingose pastato pusėse, užtikrinant natūralų apšvietimą. Patalpose ir aplink pastatą, siekiant tausoti energijos išteklius, bus įrengti LED šviestuvai. Taip pat daug dėmesio skiriama ir žmonių su negalia patogumui, užtikrinama galimybė jiems savarankiškai patekti į pastatą ir visas pagrindines patalpas.

Atvykstantiems į darbą ar parduotuvę numatyti patogūs įvažiavimai iš Pilaitės pr. ir Papilėnų g., platūs šaligatviai ir dviračių takas. Šalia naujojo pastato bus įrengtos dvi automobilių aikštelės. Pirkėjams skirta 115 vietų aikštelė numatoma šalia Pilaitės pr., kita – administracijos darbuotojų  aikštelė numatyta vakarinėje sklypo dalyje, už pastato. Skatinant judėjimą mažiau poveikio aplinkai darančiomis ir alternatyviomis priemonėmis, čia bus ir elektromobilių įkrovimo vieta bei patogi dviračių laikymo aikštelė.

Prie pagrindinio įėjimo planuojama įrengti aikštę su želdynais ir suoliukais. Vakarinėje dalyje pastatas nuo stovėjimo aikštelės bus atskirtas žaliosiomis zonomis.

„Pilaitė yra vienas iš greičiausiai augančių Vilniaus rajonų, jo potencialą pastebi vis daugiau gyventojų ir vystytojų, todėl džiaugiamės tapdami šios aktyvios bendruomenės dalimi“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Šiuo metu pagrindinis „Iki“ administracijos biuras yra įsikūręs adresu Lentvario g. 33. Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 227 „Iki“ parduotuvės, jame dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN