Ir toks būna pareigūnų darbas (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-07-20 19:24
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Raseinių r.

Sakoma, kad viščiukai skaičiuojami rudenį. Tačiau Šiaulių apskrities policijos Raseinių komisariato pareigūnams viščiukus teko skaičiuoti vidurvasarį. Ir ne frazeologine prasme, o realiai. Liepos 14 d. Reagavimo skyriaus pareigūnai Kęstutis Rauba ir Gedas Labanauskas Raseinių rajone, šalia magistralinio kelio A1 apvirtus transporto priemonei, rinko po pievą pasklidusius viščiukus, padėdami vairuotojui juos sugaudyti. Ir kai į nelaimę patekęs vyras susinepatogino, kad trukdo policijos pareigūnus, šie nuramino jį lakonišku atsakymu: „Toks mūsų darbas“.

Per dieną policijos pareigūnams įvairiausiose situacijose tenka padėti ne vienam žmogui. Tačiau tokia yra pareigūno misija, ir jie patys tuo nesigiria. Apie tai policijos vadovai sužino tik iš dėkingų, pareigūnų pagalbos sulaukusių žmonių. Šįkart padėką Šiaulių apskrities policijos vadovams atsiuntė Klaipėdos rajono gyventojas Ričardas Sargūnas.

59 metų vyrą nelaimė ištiko Raseinių r., Justinavos k., netoli „Viados“ degalinės. Sprogo jo vairuojamo, viščiukais pakrauto automobilio „Peugeot Boxer“ galinė padanga. Vairuotojas dar bandė manevruoti, bet, nepaisant visų pastangų, transporto priemonė atsidūrė ūkininko lauke ir apvirto ant šono. Gyvasis krovinys pažiro lauk.

Matydamas, kad jis pats vienas nesusidoros, vyras paskambino Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 ir netrukus sulaukė policijos pareigūnų.

Ričardas Sargūnas savo padėkos laiške rašo: „Du jauni vyrai man padėjo iškrauti iš automobilio gyvą krovinį, o po to, kai automobilis buvo atverstas, vėl juos sudėti. Kol laukėme automobilvežio pagalbos, pareigūnai man suteikė galimybę pabūti jų automobilyje, nes lauke buvo labai karšta.
Aš dėkoju jiems už žmogiškumą, didelį supratimą ir man suteiktą pagalbą. Man labai džiugu, kad mūsų policijoje dirba tokie šaunūs jauni pareigūnai. Dėkoju ir šių jaunų vyrų vadovybei, kad turi tokių puikių žmonių savo kolektyve. Ačiū.“


Video medžiaga:


Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN