Plungės dziudo imtynininkai sausio 13 dieną paminėjo Kaune

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2018-01-17 17:27
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Sausio 13 dieną Kauno rajone vyko XVIII Tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas LAISVĖS GYNĖJŲ dienai paminėti ir VI Dziudo pradininko Lietuvoje ANTANO STASIO BUBNELIO atminimo taurei laimėti.
Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo auklėtiniai iškovojo šešis medalius. Čempionais tapo skirtingose svorio kategorijose Deividas Daukšas ir Tomas Žilys. Antrąją vietą užėmė Vygirdas Narkus. Trečiąsias vietas užėmė Rugilė Stasiulytė, Lukas Mickevičius ir Tadas Narkus. Penkti liko Girvydas Narkus, Domas Meškauskas, Jokūbas Bružas, Tadas Steponavičius, Ervinas Žilius.
Varžybose dalyvavo dziudo imtynininkai iš Vokietijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos. Iš viso 31 komanda 290 sportininkų.
Vaikus treniruoja Edvardas Žilius, Robertas Zimkus ir Antanas Kasteckas.