Siūlęs kyšį kontrabandinių cigarečių turėjęs vyras "užsidirbo" ne tik baudą bet ir buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-05-28 17:54
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Gegužės 27 d., apie 07:20 val., Klaipėdos r., Dauparų k., Klaipėdos rajono policijos pareigūnams atliekant prevencinę priemonę ir tikrinant vairuotojų blaivumą, įtarimų sukėlė 1956 m. gimęs BMW vairuotojas – pastarasis sustabdytas pareigūnų akivaizdžiai jaudinosi, tad buvo patikrinta ir automobilio bagažinė, kurioje pareigūnai aptiko dėžę su baltarusiškomis banderolėmis žymėtais cigarečių pakeliais. Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, net ir pareigūno įspėtas apie gresiančią atsakomybę už siūlomą kyšį, BMW vairuotojas Klaipėdos r. PK pareigūnui vis tiek siūlė „draugiškai susitarti“. Tą pačią dieną, atlikus patikrinimą minėto vairuotojo namuose, buvo rasta ir daugiau cigarečių pakelių žymėtų baltarusiškomis banderolėmis – viso aptikta 1218 pakelių kontrabandinių rūkalų, kurių rinkos vertė 3934 eurai.

Už disponavimą kontrabandiniais tabako gaminiais, ankščiau už tokį administracinį nusižengimą nebaustam vyrui gresia bauda nuo 5200 eurų. Tačiau už bandymą papirkti policijos pareigūną pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN