Iš eismo įvykio pabėgusiam motociklininkui susitikimo su policija išvengti nepavyko

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-05-04 20:07
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Raseinių r.

Balandžio 28-ąją, 5.38 val., Raseinių policijos pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį.
Važiuojant keliu Viduklė-Šienlaukis-Gyliai, autobuso TEMSA vairuotojas staiga pajuto smūgį į galinę vairuojamos transporto priemonės dalį. Sustojęs ir išlipęs, jis pamatė, kad į autobuso galą atsitrenkė motociklas SUZUKI GSX600F. Motociklininkas buvo akivaizdžiai neblaivus ir bandė įkalbėti autobuso vairuotoją nekviesti policijos. Pastarajam tokio sumanymo atsisakius, eismo įvykio kaltininkas, palikęs motociklą, nuskuodė per laukus.

Tačiau susitikimo su policininkais bėgliui išvengti nepavyko. Operatyvaus ir atsakingo Raseinių policijos pareigūnų darbo dėka, vyras po kelių valandų buvo surastas savo namuose. Jam nustatytas 1,24 prom. girtumas. Paaiškėjo, kad eismo įvykį sukėlęs bei iš jo pasišalinęs 28-erių motociklininkas net neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o jo „plieninis žirgas“ visiškai „neprižiūrėtas“ - nustatyta tvarka neįregistruotas, neapdraustas transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, be valstybinės techninės apžiūros.
Kodėl pabėgo iš eismo įvykio, motociklo vairuotojas paaiškinti negalėjo.

Už padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus jam gresia administracinė atsakomybė net pagal kelis Administracinių nusižengimų kodekso straipsnius.


Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN