Klaipėdoje atliekamo tyrimo metu rastų galimai narkotinių medžiagų vertė nelegalioje rinkoje gali viršyti 18 000 eurų (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2021-04-08 20:05
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba (VPK KPONTV), bendradarbiaudama su Klaipėdos m. PK, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo dideliais kiekiais.
Dar 2020 m. rugsėjo mėn. Klaipėdoje, Šilutės pl., Klaipėdos miesto PK ir KPONTV pareigūnai sulaikė niekur nedirbančią, anksčiau už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti teistą, 29 m. klaipėdietę. Pastarosios daiktų apžiūros metu rasta narkotinės medžiagos – heroino.

Tęsiant tyrimo veiksmus, tą pačią dieną, Klaipėdoje sulaikytas minėtas narkotines medžiagas įtariama platinęs, niekur nedirbantis, 50 m. Klaipėdos miesto gyventojas. Atlikus kratą šio asmens automobilyje taip pat rasta heroino.

Be to, kratos įtariamojo gyvenamojoje vietoje metu rasta apie 230 g heroino, tabletės su psichotropine medžiaga, keturios svarstyklės su heroino pėdsakais bei revolveris. Rasto heroino kaina nelegalioje rinkoje gali viršyti 18 000 eurų.

Šis vyriškis teisėsaugai taip pat žinomas – anksčiau teistas už turto prievartavimą, vengimą išlaikyti vaiką, neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti, neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis, vagystę.

Abu įtariamieji tąkart buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau įtariamajai paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Įtariamajam vyrui paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.
Tolesnio tyrimo metu paaiškėjo, kad minėtas 50 m. vyras galimai nemetė savo amato ir toliau įtariama vykdė nusikalstamą veiką. 2021 m. kovo mėn. uostamiesčio KPONTV pareigūnai Klaipėdoje dar kartą sulaikė šį asmenį.

Atliktos kratos vyriškio naudojamame automobilyje metu rastos svarstyklės su kokaino ir heroino pėdsakais bei smulkintuvas su kanapių pėdsakais.
Šį kartą įtariamajam buvo paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).
Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Video medžoiaga:


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN