Skaitmeninamos Akmenės krašto kapinės

Naujienos: Savivalda , 2021-04-08 19:25
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

Įsibėgėjant pavasariui, kai dauguma lietuvių ima lankyti ir tvarkyti po žiemos kapus, Akmenės rajono savivaldybės administracija sukūrė Savivaldybės kapinių žemėlapį, skaitmenina krašto kapines.

Kol kas suskaitmenintos tik Kruopių kapinės. Kai veiks visų rajone veikiančių kapinių skaitmeninimo sistema, bet kur esantis žmogus galės greitai ir paprastai atrasti savo artimųjų, pažįstamų, visuomenei žinomų žmonių kapus. Kapinių skaitmeninimas leis Savivaldybės administracijos, seniūnijų specialistams moderniai ir nedelsiant atsakyti į gyventojų užklausas, suteikti reikalingas paslaugas, išduoti leidimus laidoti ir kaupti visus duomenis, susijusius su kapaviečių priežiūra ir padės kokybiškiau aptarnauti interesantus.

Žemėlapis atsiverčia pagal nuorodą: https://gis.akmene.lt/portal/apps/webappviewer/index.html?id=a341e7aab48742ef8c12d7d9ba7d8841. Jame pateikiama informacija apie Akmenės rajono savivaldybės kapines ir jose palaidotus asmenis. Informacija nėra visa, ji palaipsniui pildoma ir tikslinama.

Norėdami surasti Akmenės rajono savivaldybėje palaidotą asmenį, paieškos laukelyje įvesite asmens vardo ar pavardės fragmentą ir pasirinksite tinkamą variantą iš pasiūlyto sąrašo.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie sudominusį kapą, priartinkite žemėlapį ir spauskite ant kapo – atsidariusiame langelyje gausite detalią informaciją apie kape palaidotus asmenis, o paspaudę žemėlapyje ant kapavietės, galėsite peržiūrėti kapo nuotrauką.

Žemėlapyje taip pat galite naudotis spausdinimo, braižymo ir matavimo įrankiais.

Savivaldybės administracijos

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus parengta informacija
šaltinis: https://www.akmene.lt/naujienos/skaitmeninamos-akmenes-krasto-kapines/2787


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN