Lietuvių startuolis pasiūlė modernų sprendimą su Covid-19 iššūkiais susiduriančiai būsto nuomai

Naujienos: Verslas , 2020-11-05 11:41
El. pašto adresas: justina@adverum.lt

Pasaulinės pandemijos išbandymai atneša ne tik sunkumų, bet ir naujų sprendimų, galinčių kilstelti įprastą verslo modelį į naują efektyvumo lygį. Būtent tokį sprendimą, galintį padidinti konkurencingumą ir sutaupyti iki 70 proc. operacinių sąnaudų, lietuvių startuolis „Properenty.lt“ pasiūlė ilgalaikės NT nuomos verslui.

„Naujoji platforma sujungia moderniausius technologinius sprendimus ir pritaiko juos būtent ilgalaikės NT nuomos poreikiams ne tik pandemijos, bet ir įprastinėmis gyvenimo sąlygomis. Čia įdiegta nuotolinė kliento identifikacija, galimybė pasirašyti sutartį per nuotolį bei išnuomoti būstą nuotoliniu būdu. Sistema automatiškai generuoja standartines nuomos sutartis, sąskaitas, jų istoriją, verslo pelningumo rodiklius, siunčia priminimus, automatiškai surenka nuomos įmokas“,– sako „Properenty.lt“ vadovas Andrius Čepkus.

Pasak jo, trumpalaikės nuomos verslas visame pasaulyje buvo įpratęs dirbti moderniomis ir patogiomis platformomis. Tačiau pasaulinės pandemijos akivaizdoje nemažai trumpalaikės nuomos objektų priversti persikvalifikuoti į ilgalaikę nuomą. „O ilgalaikė NT nuoma iki šiol buvo gan primityvi ir nepatogi, todėl ši migracija iš trumpalaikės į ilgalaikę nuomą NT valdytojams kelia nemažai streso visame pasaulyje“, – sako A. Čepkus.

Kita vertus, stiprėjanti konkurencija ilgalaikės nuomos rinkoje, pasak A. Čepkaus, verčia jos senbuvius ieškoti naujų, efektyvesnių sprendimų verslo operacijoms, kurios ne tik taupytų laiką, žmogiškuosius resursus, bet taip pat leistų efektyviai veikti bet kokiomis sąlygomis ir minimizuoti žmogiškųjų klaidų riziką.

Tokia vizija patikėjo ir fondas „Startup Wise Guys“, investuojantis į pažangiausius startuolius iš daugiau nei 40-ies šalių. „Per pastaruosius 8 metus startuolių profilis visame pasaulyje gan stipriai pasikeitė. Jei seniau startuoliu vadindavome technologiškai pažangius, naujos kartos verslus, tai šiandien šie startuoliai pasižymi ir itin aukšta kuriama pridėtine verte galutiniam vartotojui. Lietuvių platforma „Properenty.lt“ yra vienas iš tų pavyzdžių, turinčių svaraus potencialo iš esmės apversti NT nuomos rinkos suvokimą ir veiklos mechanizmus“,– sako fondo „Startup Wise Guys“, investavusio į naująją platformą, partnerė Jonė Vaitulevičiūtė.

„Paskutiniais metais matome itin didelį nekilnojamo turto, dar kitaip – proptech startuolių skaičiaus augimą. Po tokių gigantų, kaip „AirBnB“, sėkmės, atsiranda vis daugiau trumpalaikės nuomos sprendimų, tačiau vis dar trūksta stiprių ilgalaikės nuomos startuolių. Mes patikėjome platformos galimybėmis bei įkūrėjų patirtimi NT rinkoje“,– pabrėžė J. Vaitulevičiūtė.

Daugiau informacijos:
UAB Properenty
Direktorius
Andrius Čepkus
+370 676 31241
andrius@properenty.com


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN