Plungės lengvaatlečiai iškovojo 4 medalius

Naujienos: Sportas , 2017-09-29 18:02
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Praėjusį penktadienį - Rugsėjo 22 d. Gargždų miesto centriniame stadione vyko Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos vaikų pirmenybės.
Jose dalyvavo jaunieji Plungės sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai treniruojami Mariaus Rudžio.
Šiose varžybose geriausiai sekėsi Matui Paplauskui, kuris disko metimo rungtyje pasiekė asmeninį rekordą 30,78 m. ir tapo nugalėtoju. O rutulio stūmimo rungtyje su 10,19 m. rezultatu užėmė II vietą. 60 m. bėgimo rungtyje nuotolį įveikęs per 8.91 s. antrą vietą užėmė Mantas Petrauskis. Toje pačioje rungtyje, mergaičių tarpe įveikusi nuotolį per 8.78 s. trečią vietą užėmė Martyna Jankauskytė.