Jaunųjų Plungės lengvaatlečių startai Šiaulių ir Klaipėdos maniežuose

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2018-01-22 18:07
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Sausio 19 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Plungės SRC lengvaatlečiai.
60 m bėgimo rungtyje berniukų tarpe varžėsi du Plungės SRC jaunieji lengvaatlečiai Matas Abartis ir Mantas Petrauskis, kuriuos treniruoja Marius Rudys. Matas Abartis įveikęs distanciją per 7,42 s. pagerino asmeninį rekordą bei iškovojo antrą vietą, Mantas Petrauskis taip pat pagerino asmeninį rekordą 8,57 s., bei galutinėje įskaitoje užėmė keturioliktą vietą. Šuolio į tolį rungtyje mergaičių tarpe Martyna Jankauskytė, treniruojama Mariaus Rudžio, geriausiu bandymu nuskriejo 4,13 m ir užėmė tryliktą vietą. 200 m rungtyje startavusi Gabija Sosickytė, treniruojama Reginos Šilenskienės, distanciją įveikė per 30,40 s. bei tarp keturiasdešimt dviejų dalyvių užėmė dvidešimt pirmą vietą.
Sausio 20 d. Klaipėdoje vyko vaikų lengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2018“ pirmas etapas, kuriame dalyvavo ir jaunieji Plungės SRC lengvaatlečiai.
60 m bėgimo rungtyje varžėsi keturi Plungės SRC jaunieji lengvaatlečiai. Dvi mergaitės ir du berniukai. Tarp kurių sėkmingiausiai startavo Agnė Bružaitė. Ji paruošiamajame ir finaliniame bėgimuose, gerino asmeninius rekordus. Distanciją įveikusi per 8,97 s. užėmė trečią vietą. Kiti, net dviem-keturiais metais jaunesni už visus dalyvius, lengvaatlečiai tokio lygio varžybose startavo pirmą kartą. Augustė Kornikaitė distanciją įveikė per 10,72 s. bei užėmė dvidešimt pirmą vietą, Deividas Kaunas 9,76 s. – septintą vietą, Gustas Žebrauskas 10,68 s. – keturioliktą vietą.