Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse startavo ir Plungės SRC lengvaatlečiai

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2018-02-12 21:57
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Kauno A.Stanislovaičio manieže vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos, kuriose dalyvavo ir Plungės SRC lengvaatlečiai.
60 m bėgimo rungtyje, merginų tarpe, startavo trys Plungės SRC lengvaatletės. Geriausiai iš jų sekėsi Gabijai Kuprytei, kuri finaliniame bėgime distanciją įveikė per 7,98 s. bei užėmė antrą vietą (trenerė Regina Šilenskienė). Vygailė Valatkaitė pagerino asmeninį rekordą 8,21 s. bei galutinėje įskaitoje užėmė devintą vietą (treneris Eugenijus Jurgutis). Paula Bagdonaitė 8,55 s. dvidešimt ketvirta vieta (trenerė Regina Šilenskienė).
Vaikinų tarpe jėgas išbandė vienas iš perspektyviausių Plungės SRC lengvaatlečių Matas Abartis. Jis 60 m. rungtyje startavo net su dviem metais vyresniais varžovais. Matas finaliniame bėgime pagerino asmeninį rekordą 7,41 s. bei užėmė antrą vietą (treneris Marius Rudys).
Trišuolio rungtyje merginų tarpe Deimantė Raudytė geriausiu bandymu nuskriejo 11,46 m ir užėmė antrą vietą (treneris Eugenijus Jurgutis).