Nuo gegužės 1 d. „Wizz Air“ taikys sustiprintas sveikatos ir saugumo priemones

Naujienos: Verslas , 2020-04-29 07:19
El. pašto adresas: edita@adverum.lt

„Wizz Air“, aplinkai draugiškiausia aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, praneša, kad nuo gegužės 1 d. taikys papildomas higienos priemones, užtikrinančias keleivių ir įgulos sveikatą bei gerą savijautą.

Siekdama užtikrinti, kad keleivių ir įgulos sveikata ir gerovė išliktų nepakitusi ir laikydamasi valdžios institucijų nurodymų, „Wizz Air“ įgyvendina naujas taisykles dėl saugaus atstumo laikymosi ir dar didesnės švaros lėktuve.

„Keleivių ir įgulos sveikata ir gerovė mums visada buvo nepaprastai svarbi. Kadangi skrydžiuose laukiame vis daugiau keleivių ir plečiame veiklą, mūsų įgyvendinamos apsaugos priemonės užtikrins visas reikiamas higienos sąlygas. Skatiname klientus pažiūrėti mūsų naują vaizdo įrašą ir daugiau sužinoti apie naujas sveikatos ir saugumo priemones. Manome, kad naujosios „Wizz Air“ taisyklės keleiviams leis jaustis saugiai, nes mes ir toliau užtikrinsime jų poreikius laikydamiesi sustiprintų higienos priemonių“, – sako „Wizz Air“ generalinis direktorius József Váradi.

Laikantis sveikatos apsaugos priemonių, klientai prašomi registruotis į skrydį ir paslaugas įsigyti internetu, pavyzdžiui, sumokėti už papildomą bagažą. Tokiu būdu oro uoste bus išvengta nebūtino fizinio kontakto. Oro linijų bendrovė taip pat rekomenduoja naudotis savitarnos terminalais bagažui priduoti ir greitąja keleivių saugumo patikra, jei tik yra galimybė. Siekiant sustabdyti galimą viruso plitimą, keleiviai maloniai prašomi laikytis naujų fizinio atstumo taisyklių tiek laipinimo, tiek išlaipinimo metu.

Nors visų „Wizz Air“ orlaivių HEPA filtrai sulaiko 99,7% virusų ir bakterijų, įgulos nariai ir keleiviai viso skrydžio metu turės dėvėti kaukes. Įgulos nariai kiekvienam keleiviui įteiks sanitarines servetėles, o norint sumažinti fizinį kontaktą, iš lėktuvo bus pašalinti žurnalai ir skatinami bekontakčiai mokėjimai. Skrydžio metu įgula stebės atstumą tarp vietas užimančių keleivių, kai tai leis skrydžio apkrovos koeficientas.

„Wizz Air“ toliau vykdys griežtą viso valdomo orlaivių parko valymą – visas lėktuvas bus dezinfekuojamas per naktį laikantis oficialiai nustatytų taisyklių. Apibendrindama naująsias taisykles, „Wizz Air“ parengė aiškinamąjį vaizdo įrašą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas esminiams naujiems saugumo reikalavimams. Vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia.

Apie „Wizz Air“:

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, valdo 121 Airbus A320, Airbus A321 – vieną jauniausių orlaivių parkų pasaulyje ir siūlo daugiau nei 710 maršrutų iš 25 bazių, jungiančių 154 kryptis 45-iose šalyse. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalai, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per pastaruosius 12 mėn. rinkosi 40 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Tai itin vertinamas ir aukštas apdovanojimas, kurį gali gauti oro linijų bendrovė ar asmuo. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė dėl puikių rezultatų, naujovių ir puikių paslaugų.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN