„Wizz Air“ bendraįkūrėjas ir generalinis direktorius skiria daugiau kaip 1 mln. svarų sterlingų Londono universiteto stipendijų programai

Naujienos: Verslas , 2020-04-24 09:44
El. pašto adresas: edita@adverum.lt

„Váradi“ stipendijos bus skirtos Londono universiteto nuotolinio mokymosi programoms. Per ateinančius dešimt metų studentams bus išdalinta iki 100 tokių stipendijų. Londono universiteto studentai pagal stipendijų programą gali mokytis iš bet kurios pasaulio vietos. Tai ypač aktualu šiandienos aktualių kontekste, atsižvelgiant į dėl COVID-19 atsiradusius kelionių apribojimus ir ekonominius sunkumus.

József Váradi – Vengrijos žemų sąnaudų oro linijų bendrovės „Wizz Air“ bendrąįkūrėjas, nuo 2003 m. einantis generalinio direktoriaus pareigas. Prieš tai dešimt metų jis dirbo įvairiose pareigose bendrovėje „Procter & Gamble“.
2018 m. József Váradi buvo išrinktas Metų generaliniu direktoriumi Vidurio ir Rytų Europoje (CEESAR apdovanojimas) ir tais pačiais metais atstovavo Vengrijai „Ernst & Young“ metų verslininko apdovanojimuose.

Budapešto Corvinus universiteto absolventas József Váradi 2014 m. Londono universitete apgynė teisės magistro diplomą (tarptautinės verslo teisės specializacija).

Londono universitete įsteigęs „Váradi“ stipendijų programą, Józsefas įsipareigoja paremti iki 100 studentų iš viso pasaulio, ypatingą dėmesį skirdamas studentams iš Vidurio ir Rytų Europos. „Manau, kad talentų iš Vidurio ir Rytų Europos švietimo rėmimas – naudinga investicija į ateitį. Tai prisidės ne tik prie studentų, bet ir prie šeimų ir kitų kartų gerovės“, – sako József Váradi.

2017–2018 m. Londono universiteto apklausos duomenis, 33 proc. studijų programų nebaigusių studentų teigė, kad jie neišgali padengti studijų kainos, o 42 proc. neturi galimybės sumokėti už kurso išlaidas. Dėl absolventų ir kitų asmenų dosnumo studentai visame pasaulyje turi galimybę įveikti šiuos sunkumus, studijuoti ir tapti lyderiais, formuojančiais ateitį.

„Švietimas turėtų būti prieinamas visiems, kurie siekia mokytis, nepaisant finansinės padėties. Stipendijų programos suteikia galimybę studentams iš viso pasaulio, nepaisant asmeninės padėties, pagerinti savo ir bendruomenės gyvenimą per švietimą“, – sako profesorė, prokanclerė ir Londono universiteto tarptautinių programų vykdomoji direktorė Mary Stiasny OBE.

„Váradi“ stipendijos programa tęsia Londono universiteto misiją – švietimą padaryti prieinamą ir sujungti pasaulius. Šis universitetas pirmasis pristatė nuotolinio mokymosi programas, leidžiančias mokytis iš bet kurios pasaulio vietos, taip pat pirmasis Didžiojoje Britanijoje 1868 m. pasiūlė mokslinio laipsnio programas moterims.

„Nors gyvename pasaulyje, kurį ištinka ekonominės krizės, politinė įtampa ar nelygybė, manau, kad Londono universiteto absolventai prisideda prie aukštų standartų pasaulyje išlaikymo. Jie įvertina progreso galimybes, suvokia didesnės tolerancijos ir pagarbos poreikį kaip darnesnio pasaulio pagrindą“, – teigia Londono universiteto profesorė ir vicekanclerė Wendy Thomson CBE.
___________

Daugiau informacijos:

Dr Laura Pritsch 
Komunikacijos koordinatorė
University of London  
+44 (0)20 7862 8021
laura.pritsch@london.ac.uk  

Londono universitetas – novatoriška jėga, jungianti ateities pasaulius

Universitetas Didžiojoje Britanijoje siūlo daugiausia nuotolinių studijų programų, jungiančių apie 190 šalių, kuriose mokosi apie 50 tūkst. studentų. Londono universiteto federacijoje yra daugiau nei 100 tūkst. studentų. Daugiau informacijos: london.ac.uk.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN