Telšiuose ieškomas vairuotojas apgadinęs automobilį

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-04-15 07:29
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl eismo įvykio, kuris galimai įvyko šiais metais, laikotarpyje nuo balandžio 1 d. 13.00 val. iki balandžio 3 d. 15.45 val., Telšiuose, Vilniaus g. Eismo įvykio metu nežinomos markės automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus atstumo ir kliudė kitą stovėjusį automobilį Toyota Avensis, jį apgadino ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Pasišalinusio automobilio markė bei valstybinio numerio ženklai nežinomi, spalva galimai mėlyna.

Asmenis, mačiusius įvykį bei pasišalinusį asmenį ar transporto priemonę, prašome pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus specialistei Aušrai Anglickienei tel. 867532691 arba el.paštu ausra.anglickiene@policija.lt

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija.


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN