Viešosios tvarkos užtikrinimo skyrius vykdė akciją „Daugiau erdvės kiemuose“

Naujienos: Savivalda , 2020-02-28 18:31
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Telšių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos užtikrinimo skyrius Telšių mieste ir rajone vykdė akciją „Daugiau erdvės kiemuose“.

Akcijos metu buvo tikrinama, kaip bendro naudojimo vietose transporto priemonių valdytojai – savininkai laiko transporto priemones.

Patikrinimas atliktas gatvėse, daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir kitose viešosiose erdvėse.

Akcijos metu viešosios tvarkos užtikrinimo skyriaus specialistai 21 atvejį, kai transporto priemonės buvo laikomos ne tam skirtose vietose.

Vadovaujantis Administracinio nusižengimo kodekso 414 straipsniu, neeksploatuojamų transporto priemonių valdytojams – savininkams pradėtos administracinio nusižengimo teisenos. Viešosios tvarkos užtikrinimo skyrius akcijos metu nustatytų pažeidėjų nebaudė – tik įspėjo ir įpareigojo patraukti neeksploatuojamus automobilius.

Prašome gyventojų bendromis pastangomis rūpintis miesto ir rajono tvarka.

Patikrinimai bus atliekami ir ateityje.šaltinis: http://www.telsiai.lt/go.php/lit/Viesosios-tvarkos-uztikrinimo-skyrius-vykde-akcija-daugiau-erdves-kiemuose-


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN