Kviečiame Lietuvos gimtadienį švęsti Mažeikiuose (2020-02-16)

Naujienos: Renginiai , 2020-02-11 21:17
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Vasario 16-oji – lietuviškos vienybės ir meilės Tėvynei šventė. Susitelkę mes galime daug! Švęskime kartu, juk Lietuva – tai mes!..Mažeikių SAVIVALDAI šiemet sukanka 100 METŲ. Tad švęsti pradedame jau dabar.Vasario 16-ąją pasitiksime linksmai ir energingai nusiteikę.

11 val. susikaupę dalyvausime atminties valandoje, o 11.30 val. jau ketvirtą kartą rikiuosimės prie bėgimo starto linijos ir „Bėgsime už laisvę“. Bėgime, kuris kartu yra ir Lietuvos bėgimo taurės II etapas, dalyvauti jau dabar užsiregistravo daugiau nei 1 500 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir net iš užsienio šalių. Tačiau registruotis bus galima iki pat bėgimo pradžios, tad tikimasi, kad bėgikų bus kone 2 000.

12.30 val. Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už žuvusius ir kovojusius už Lietuvos laisvę.

16 val. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre vyks iškilmingas ir patriotine dvasia alsuojantis reginys, kurio metu bus įteiktos Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio regalijos, trys nusipelniusios mažeikiškės pasipuoš Mažeikių rajono savivaldybės garbės ženklais „Už nuopelnus Mažeikių kraštui“, apdovanoti 2019 metų nominantai.Ši diena svarbi mums visiems, dalinkimės džiaugsmu ir šypsenomis! Švęskime visi kartu!


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN