Pasveikinta devyniasdešimtmetė Varnių gyventoja

Naujienos: Savivalda , 2020-02-11 20:25
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Pagarba žmogui – valstybės gyvavimo pamatas. Telšių rajono savivaldybės vadovai nuolat aplanko ir pagerbia asmenines sukaktis mininčius Telšių rajono gyventojus: tuos, kurie mini garbingus jubiliejus bei kitas sukaktis. Tokie susitikimai – puiki proga pabendrauti su rajono gyventojais: išklausyti jų lūkesčius, prašymus ir tiesiog maloniai pasišnekučiuoti apie prabėgusius gyvenimo metus.

Šiandieną Telšių rajono vadovas Kęstutis Gusarovas pagerbė prasmingą devyniasdešimtąją sukaktį mininčią Varnių miesto gyventoją Eugeniją Rimkevičienę. Senjorę taip pat aplankė Varnių klebonas Domas Gatautas ir Varnių seniūnas Rolandas Bružas su socialine darbuotoja Ingrida Višpulskiene.

Garbingą jubiliejų senjorė minėjo vakar. Šia proga meras Kęstutis Gusarovas jubiliatei linkėjo svarbiausio: sveikatos ir artimųjų paramos. Sveikata devyniasdešimtmetė nesiskundžia – nors praeityje yra tekę susidurti su problemomis, šiuo metu savijauta yra puiki. Artimųjų šilumos varniškei taip pat netrūksta: didmiesčiuose gyvenantys vaikai aplanko kiekvieną savaitgalį.

Varnių klebonas Domas Gatautas parapijietei linkėjo Viešpaties palaimos ir dėkojo už pamaldumą – senjorė kiekvieną savaitę meldžiasi Varnių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje. Kartu į pamaldas ateina ir senjorės atžalos.

Varnių seniūnas Rolandas Bružas su socialine darbuotoja Ingrida Višpulskiene sukaktuvininkei linkėjo ilgų gyvenimo metų – sulaukti 95-ojo, o už dešimties metų – ir šimtojo gimtadienio.

Dėkodama už sveikinimus, senjorė su svečiais dalinosi prisiminimais. Iš Labūnavo kaimo (Kelmės rajonas) kilusios Eugenijos gyvenimas nelepino: teko daug ir sunkiai dirbti, norint užauginti savo vaikus dorais ir darbščiais Lietuvos piliečiais. Susilaukusi dvynukų sūnų ir dukters, moteriškė plušėdavo ir po darbo valandų: siūdavo, atlikdavo kitus darbus. Šiandieną, jau su šypsena senjorė pasakoja, kaip praeityje tekdavę ir medžius pjauti, ir slauge bei kitose pareigose dirbti. Daugiavaikei mamai daug padėdavo jos brolis, taip pat gyvenantis Varniuose.

Užaugus vaikams, gyvenimas tapo kiek lengvesnis. Tačiau ir šiandieną varniškė prisimena tas, gana skaudžias akimirkas, kai atžalos išvyko studijuoti į didmiesčius ir teko likti gyventi vienai.

Visi trys varniškės vaikai sėkmingai baigė studijas ir šiandieną mamą džiugina puikiai susiklosčiusiais gyvenimais: vienas sūnus dirba teisėju, antrasis – inžinieriumi Santariškių klinikose, dukra – Generalinėje prokuratūroje. Atžalos mamą Varniuose aplanko kiekvieną savaitgalį, pasiima ją pasisvečiuoti ir į savus namus. Senjorę džiugina ir tai, kad vaikai rūpinasi tėviške Labūnavos kaime – tvarko gerbūvį.

Devyniasdešimtmetę džiugina ir 5 anūkų draugija, jauniausiajam iš jų – 14 metų.

Nors gyvenime yra tekę patirti ir sunkių akimirkų, šiandieną Eugenija Rimkevičienė džiaugiasi puikiomis gyvenimo dienomis: yra aktyvi Varnių kultūrinio gyvenimo dalyvė – lankosi renginiuose, bendrauja su bendraminčiais, Varnių klebonu, seniūnijos darbuotojais.

Pasiūliusi svečiams savo pačios gaminto obuolių sūrio, varniškė ir kitąkart ragina neaplenkti jos namų – gi Telšių rajono merą Kęstutį Gusarovą prisimena dar nuo jo vaikystės: abu – iš to paties, gerų žmonių krašto Varnių.

Sveikiname gerbiamą Eugeniją Rimkevičienę ir linkime jai ilgų ir prasmingų gyvenimo metų!


SKAISTĖ SADONYTĖ

El. p. skaiste.sadonyte@telsiai.lt
Tel.: (8 444) 22365
šaltinis: http://www.telsiai.lt/go.php/lit/Garbios-sukakties-proga-pasveikinta-devyniasdesimtmete-varniu-gyventoja


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN