Suimtas klaipėdietis iš gyvenamojo namo pagrobęs juvelyrinių dirbinių ir apie 10 tūkst. eurų (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-01-16 21:43
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

2019 m. gruodžio mėnesį į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybės tyrimo valdybos pareigūnus kreiptasi dėl stambios vagystės iš gyvenamojo namo Klaipėdos mieste, įtariama įvykdytos dar 2019 m. spalio mėnesį. Pareigūnams pranešta, jog iš namo pasisavinta nemažai aukso ir sidabro juvelyrinių gaminių, taip pat apie 10 tūkstančių eurų grynų pinigų. Pradėję vagystės tyrimą pareigūnai 2019 m. gruodžio mėnesį sulaikė ne kartą už panašaus pobūdžio nusikaltimus jau teistą 1986 m. gimusį vyrą.
Tyrimo metu nustatyta, jog įtariamasis padovanojo savo žmonai keletą, kaip įtariama, iš gyvenamojo namo pavogtų papuošalų, tuo tarpu daugybę aukso ir sidabro juvelyrinių dirbinių užstatė įvairiuose Klaipėdos lombarduose. Atlikus kratas įtariamojo namuose, pareigūnai aptiko lombardų kvitus liudijančius apie užstatytus papuošalus, paaiškėjo jog lombarduose užstatyti ir įvairūs, kaip įtariama, pavogti statybiniai įrankiai.
Užstatęs svetimą turtą, įtariamasis įsigijo net tris automobilius – kratų metu viename iš šių automobilių pareigūnai aptiko ir miltelių, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Nustatyta, kad dalį pinigų vyras išleido asmeninėms reikmėms ir pramogoms, tačiau didžiąją dalį, apie 40 tūkstančių eurų, kaip įtariama, pralošė lošimo namuose.
Gruodžio mėnesį įtariamajam teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą vienam mėnesiui.
Jam taip pat apribota teisė į nusikalstamu būdu įgytą turtą.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.Video medžiaga:


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN