„Omniva LT“ sujungė Lietuvą: nuo šiol paštomatų paslaugos teikiamos ir Kuršių Nerijos gyventojams

Naujienos: Verslas , 2020-01-13 18:11
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com

„Omniva LT“, tęsdama paštomatų tinklo plėtrą, pastatė pirmąjį ir kol kas vienintelį paštomatą Kuršių Nerijoje, Nidoje. Bendrovės atstovų teigimu, gyventojams taikomos lygiai tokios pat sąlygos ir siuntų mokesčiai kaip ir visoje Lietuvoje. Taip tikimasi palengvinti tiek apsipirkimo elektroninėse parduotuvėse procesą, sudarant vienodas sąlygas ir pirkėjui, ir į Nidą prekes siunčiančiam pardavėjui, tiek užtikrinti modernias siuntų paslaugas, prieinamas visoje Lietuvoje.

„Iki šiol Nidos gyventojai, norėdami išsiųsti ar priimti siuntas, susidurdavo su nemenku iššūkiu – kai kurios elektroninės parduotuvės į Kuršių Neriją arba išvis nesiųsdavo prekių, arba už jas vartotojams tekdavo sumokėti kur kas daugiau nei žemyninės Lietuvos gyventojams. Neretai siuntimo mokesčiai būdavo didesni už pirkinio kainą, nes prekių pristatymui į Kuršių Neriją dažnai taikoma atskira ir griežta kainodara“, – sako „Omniva LT“ paslaugų plėtros vadovė Giedrė Vaitekūnaitė.

Bendrovė praėjusių metų rudenį pradėjo dvigubinti savo valdomą paštomatų tinklą nuo 150 iki 300 ir per vos kiek daugiau nei du mėnesius pastatė beveik visus suplanuotus naujus paštomatus. Šios plėtros ir kitos metinės investicijos siekia 4 mln. eurų. Naujasis paštomatas Nidoje pastatytas taip pat šios plėtros metu praėjusių metų pabaigoje ir planuojama, kad per metus jis aptarnaus 20-26 tūkst. siuntų.

Pasak G. Vaitekūnaitės, nemaža dalis mažesnių e. parduotuvių, pristatančių prekes visoje Lietuvoje, dažniausiai išimtį daro Kuršių Nerijai ar nurodo, kad pristatymo kaina gali keistis priklausomai nuo tokių parametrų kaip siuntos svoris, gabaritas, savaitgalio pristatymas ir – pristatymas į Kuršių Neriją. „Nors paštomatų Nidoje iki šiol nebuvo, siuntimo paslaugos gyventojams yra teikiamos, tiesa, dažniausiai brangiau. Didžiųjų miestų gyventojai turi galimybę prekes iš fizinių parduotuvių ar jų terminalų atsiimti nemokamai, tačiau gyvenantieji Kuršių Nerijoje dažniausiai gali naudotis tik įprastomis pašto skyriaus ar kurjerių tarnybos paslaugomis, už kurias kartais gali tekti papildomai sumokėti nuo kelių iki keliasdešimties eurų“, – apie esamą situaciją pasakoja „Omniva LT“ paslaugų plėtros vadovė.

„Omniva LT“ bendrovė priėmė sprendimą Kuršių Nerijai – Nidai – taikyti tokius pat paštomatų paslaugos privatiems klientams įkainius, kaip ir visoje Lietuvoje – nuo 2,15 euro už vieną siuntą, o paštomatas, įsikūręs Nidos autobusų stotyje, bus aptarnaujamas – siuntos pristatomos ir išimamos – kiekvieną darbo dieną.

„Mūsų tikslas – modernizuoti siuntų procesą šalyje, savo paslaugomis sujungiant visą Lietuvą, todėl visada turime didelių plėtros ambicijų ir novatoriškų sprendimų. Veiklos pradžia Kuršių Nerijoje ir vienodų sąlygų užtikrinimas ne žemyninės šalies dalies vartotojams buvo svarbus žingsnis naujais metais“, – teigia G. Vaitekūnaitė ir priduria, kad šiuo žingsniu siekiama siuntų logistiką palengvinti tiek e. parduotuvėms ir pirkėjams, kad jie pajustų e. komercijos naudą ir patogumą, tiek privatiems siuntėjams.

Šiuo metu „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje ir per parą gali pristatyti 32 tūkst. siuntų visoje šalyje. Pasibaigus plėtrai numatoma, kad šis skaičius pasieks 35 tūkst. siuntų. Per praėjusius metus „Omniva LT“ pristatė 4 mln. paštomatinės paslaugos siuntų.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN