Pirmasis telefonas su nematoma kamera – „OnePlus Concept One“

Naujienos: Mokslas , 2020-01-03 17:45
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com

Išmaniuosius telefonus gaminanti kompanija „OnePlus“ neseniai paskelbė pasauliui pristatysianti pirmąjį savo koncepcinį telefoną „OnePlus Concept One“. Daugiau informacijos iki šiol suteikiama nebuvo, tačiau šiandien paviešintas įrenginį pristatantis vaizdo įrašas. Didžiausia staigmena – telefonas turės „nematomą kamerą“, paslėptą po elektrochrominiu stiklu. Kompanija teigia pirmoji ištyrusi tokio stiklo pritaikymą išmaniuosiuose telefonuose ir taip tikisi pakeisti telefonų rinkos standartus.

„OnePlus Concept One“ telefone naudojamas elektrochrominis stiklas, kuris elektroniniu būdu gali būti nuspalvinamas. Stikle esančios organinės dalelės, veikiamos elektrinio laukio, gali atkurti įvairiausias spalvas ir atspalvius. Taip už stiklinio telefono korpuso paslepiami galinės kameros objektyvai, kurie vėl tampa matomi tik tada, kai yra naudojami.

Taikant kitokią įtampą, šviesos pralaidumo savybės pasikeičia ir stiklas gali nuolat keistis iš permatomo į skaidrų. Tokia technologija jau naudojama aviacijos ir aukščiausios klasės automobilių pramonėje. Ji reikalinga, siekiant sumažinti akinimą, pavyzdžiui, lėktuvo „Boeing 787s“ ir „McLaren 720s“ languose.

Naujasis „OnePlus Concept One“ žiniasklaidai ir vartotojams gyvai bus pristatytas sausio 7–10 dienomis didžiausioje pasaulyje elektronikos parodoje „CES 2020“, Las Vegase. Joje lankytojai turės galimybę ne tik įsigyti naująjį „OnePlus Concept One“ demonstracinį modelį, bet ir susipažins su „OnePlus“ technologiniais sprendimais, kai tarpusavyje bus lyginami 60 Hz ir 90 Hz atsinaujinimo dažnio ekranai bei demonstruojamas „OnePlus Piano“.

Apie „OnePlus“

„OnePlus“ yra pasaulinė mobiliųjų technologijų įmonė, kuri meta iššūkį tradicinei technologijų koncepcijai. „Never Settle“ kompanijos šūkis padeda kurti aukštos kokybės išskirtinio dizaino įrenginius. „OnePlus“ kuria stiprų ryšį su savo klientais, kartu su jais auga ir tobulėja.


Paulius Udra, INTEGRITY PR


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN