Tauragės rajone sulaikytas „Girtas ir nematomas” vairuotojas (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2019-12-30 17:35
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

2019 m. gruodžio 29 d. apie 3.20 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo „gudrus“ vairuotojas.
Patruliuojant Tauragės r., Gaurės miestelyje., buvo pastebėta tolumoje judanti šviesa. Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo žibintuvėlis, kuriuo vyras, gim. 1976 m., vairuodamas automobilį ,,VW PASSAT“ švietėsi kelią. Asmuo stengdamasis išlikti nepastebėtas sąmoningai neįsijungė automobilio šviesų, bet kad nepamestų kelio pasinaudojo žibintuvėliu per atidarą vairuotojo langą. Pareigūnai būtent šią šviesą ir pastebėjo.
Automobilis buvo iškart sustabdytas ir paaiškėjo, kad vyras vairavo automobilį neturėdamas tam teisės ir dar būdamas neblaivus, kai jam nustatytas sunkus 2,86 promilės neblaivumo laipsnis. Vyras sulaikytas ir jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281¹ str. 1 d.
Policijos pareigūnai primena, kad saugumas yra visų svarbiausia. Atsakingai sutikite šventes, saugokite save bei kitus kelyje, nevairuokite išgėrę.

Video medžiaga:

Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN