Keturių vaikų tėvas dėkoja Klaipėdos policijos pareigūnams

Naujienos: Teisėtvarka , 2019-12-21 19:01
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Vėžaitiškis, keturių vaikų tėvas Žydrūnas Žvirblis dėkoja Klaipėdos apskrities VPK vyriausiajam tyrėjui Roaldui Žiūrai, tyrėjams Aurimui Šarkai, Almai Kremerienei ir Tautvydui Gumauskui. Pareigūnų kruopštaus darbo dėka išaiškintas sukčius, o išvilioti pinigai – grąžinti nukentėjusiai šeimai.PADĖKA POLICIJOS PAREIGŪNAMS

2019-12-18
Klaipėdos r.

Klaipėdos AVPK Klaipėdos r. PK buvo atliekamas ikiteisminis tyrimas, kad man internetu perkant kompiuterio detalę vienas asmuo sukčiaudamas apgaule išviliojo pinigus ir neatsiuntė nupirktos detalės bei negrąžino pinigų. Aš suprantu, kad buvo labai mažai šansų surasti internetu nusikalstamą veiką padariusį asmenį, kuris dar kaip vėliau paaiškėjo buvo ne Lietuvoje, tačiau vyriausiojo tyrėjo Roaldo Žiūros ir tyrėjų Aurimo Šarkos, Almos Kremerienės bei Tautvydo Gumausko intensyvaus ir kruopštaus darbo dėka minėtas asmuo buvo nustatytas ir apklaustas, o padaryta materialinė žala man buvo atlyginta. Nors padaryta materialinė žala, vertinant skaičiais, gal ir neatrodo didelė, tačiau mano šeimai, auginančiai keturis vaikus, tai buvo žymus nuostolis. Todėl tik minėtų pareigūnų pastangų dėka buvo pasiektas puikus rezultatas. Prašau perduoti minėtiems pareigūnams nuoširdžią padėką.

Pagarbiai
Žydrūnas Žvirblis

Lietuvos policijos informacija


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN