Nepilnamečiams narkotikų parūpinti nesibodėję klaipėdiečiai stos prieš teismą (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2019-12-19 17:42
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo.
2018 m. į uostamiesčio policiją kreipėsi nepilnamečio mama. Moteris nurodė, kad, jos sūnui patekus į gydymo įstaigą, ji iš medikų sužinojo, jog pastarasis vartoja narkotines medžiagas, kurias įgyja iš kitų asmenų. Susirūpinusi motina kreipėsi į policijos pareigūnus.
KPONTV pareigūnai atliko tyrimą ir nustatė Klaipėdos mieste narkotines medžiagas platinusius asmenis – 25 m. amžiaus vyrą ir jo 19 m. sugyventinę.
2019 m. pradžioje vienoje iš uostamiesčio gatvių buvo sustabdytas automobilis „VW Passat“, kuriuo vyko ši sugyventinių pora bei dar vienas jauno amžiaus vyras. Atlikę asmens kratas pareigūnai pas merginą rado apie 20 g. kokaino. Analogiški kvaišalai, kurie įtariama ką tik buvo įsigyti iš automobilio vairuotojo, rasti ir automobilio gale sėdėjusio keleivio kišenėse.
Įtariama, kad automobilio vairuotojas, pamatęs jį stabdančius policijos pareigūnus ir pabūgęs gręsiančios atsakomybės, su savimi turėtas narkotines medžiagas perdavė merginai ir taip tikėjosi išvengti demaskavimo.
Tą pačią dieną atlikus kratą poros gyvenamojoje vietoje, buvo rasta ir paimta daugiau kaip 30 g. kokaino, taip pat kanapių bei tablečių su psichotropine medžiaga MDMA.
Prieš teismą stos trys kaltinamieji – klaipėdiečiui ir jo gyvenimo draugei pareikšti kaltinimai dėl narkotinių medžiagų platinimo, o automobilio keleiviui – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.
Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Video medžiaga:


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN