LRF taurės ketvirtfinalyje įvarčių atsargą susikrovė Klaipėdos „Dragūnas“

Naujienos: Sportas , 2019-12-04 20:47
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Trečiadienio vakarą Klaipėdoje vyko seniai neregėtas įvykis – dviejų uostamiesčio rankinio komandų derbis. Lietuvos rankinio federacijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse susikovė aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaujantis „Dragūnas“ ir pirmoje lygoje šį sezoną debiutavęs „CSC Telecom-Mėmelis“. Klaipėdos rankinio derbis – antrasis toks atvejis Klaipėdos sporto istorijoje.

Pirmąją tarpusavio akistatą rezultatu 44:28 (23:13) laimėjo „Dragūno“ rankininkai.

„Aš labai džiaugiuosi, kad toks derbis vyksta, kad yra Klaipėdoje ir antra rankinio komanda. Aš esu beveik įsitikinęs, kad kitais metais jau bus trys Klaipėdos rankinio komandos, kurios dalyvaus aukščiausioje ir pirmoje lygose. Jeigu tik „Mėmelio“ vyrai pasiryš ir kitą sezoną dalyvauti, subursime dar vieną jaunimo komandą ir viskas bus labai gerai. Judame į priekį, tikrai labai malonu“, – kalbėjo „Dragūno“ vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas.

Jis neslėpė, kad rungtynių metu buvo apėmęs dvejopas jausmas.

„Norisi ir stipriai sužaisti, ir sykiu nesinori varžovams primesti daug įvarčių. Manau, kad dabar viskas baigėsi gana sportiškai ir gana draugiškai, tai yra šaunu“, – komentavo A. Juškėnas.

Šiose rungtynėse debiutavo dar vienas jaunasis „Dragūno“ žaidėjas – penkiolikmetis Tomas Drakšas. Debiutinėse rungtynėse Tomas pelnė du įvarčius. Anksčiau šį sezoną Tomas jau rungtyniavo pirmoje lygoje, atstovaudamas „CSC Telecom-Mėmeliui“.

Pagal LRF taisykles, tas pats žaidėjas gali atstovauti dviem komandoms, jeigu viena iš jų yra kitos dukterinė komanda, jos žaidžia skirtingose lygose, o žaidėjas yra jaunesnis nei 20 metų.

Vienas iš „CSC Telecom-Mėmelio“ trenerių, buvęs „Dragūno“ žaidėjas Kęstutis Kremeris, nepaisant nepalankaus rezultato, taip pat džiaugėsi.

„Aišku, skirtumai tarp komandų yra labai dideli, derbis, žinoma, turėtų būti šiek tiek kitoks, bet „Dragūnas“ yra profesionalai, jie sportuoja kiekvieną dieną. Dėl to rezultatas yra dėsningas – jie greičiau bėga, turi daugiau derinių. Tačiau mes stengėmės kiek galėjome. Džiugu už vyrus, kad jie susirinko, iš širdies šiandien žaidė. Kitame mače stengsimės geriau atrodyti“, – sakė K. Kremeris.

A. Juškėnas pridūrė, kad augantis uostamiesčio rankinio komandų skaičius savaime primena apie rankiniui ir kitoms sporto šakoms tinkamų sporto bazių trūkumą Klaipėdoje. Treneris vylėsi, kad šią problemą artimiausiais metais miesto valdžiai pavyks išspręsti.

„Dragūnas“ šį savaitgalį išvykoje žais Baltijos rankinio lygos rungtynes su Ryhimakio „Cocks“ (Suomija), kitą trečiadienį Vilniuje laukia Lietuvos čempionato susitikimas su VHC „Šviesa“, o kitą savaitgalį, gruodžio 14-15 dienomis, Klaipėdoje – dvejos Baltijos rankinio lygos rungtynės su estais „Serviti“ ir suomiais „Cocks“.

„Laukia labai rimta metų pabaiga. Jeigu pavyktų labai gerai išsisukti, turėtume linksmas Kalėdas. O jeigu surinktume keturias pergales, Kalėdos būtų labai linksmos“, – šypsojosi A. Juškėnas.

Statistika

„Dragūnas“: Lukas Vanagas – 7 (2 iš 7 m), Orestas Biknius – 6, Gabrielius Virbauskas – 5 (1 iš 7 m), Laurynas Simonavičius, Mykolas Lapiniauskas, Gytis Šmantauskas – po 4, Edvinas Aidukonis, Benas Butkus – po 3, Arvydas Bučius, Ignas Savičius, Tomas Drakšas – po 2, Deividas Virbauskas – 2 (1 iš 7 m).

„CSC Telecom-Mėmelis“: Gediminas Dumčius – 7 (4 iš 7 m), Gediminas Vaitkus – 5, Aivaras Ramanauskas, Vitalijus Plotnikovas – po 4, Kęstutis Kremeris – 3, Justas Toturaitis – 2, Rokas Radavičius, Giedrius Budginas, Nerijus Lučkauskas – po 1.


Klaipėdos „Dragūnas“ informacija


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN