Su 90-uoju jubiliejumi pasveikintas šilutiškis Grigorijus Sologubovas

Naujienos: Asmenybės , 2019-11-21 20:50
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis lapkričio 20 dieną 90-ojo jubiliejaus proga pasveikino šilutiškį Grigorijų Sologubovą. „Jūs atmintyje man išlikęs kaip atsakingas pilietis, besidomintis savo gyvenamosios vietos saugumu, labai teisingas ir doras žmogus. Todėl labai džiaugiuosi, kad šiandien turiu galimybę pasveikinti sulaukus tokios garbingos sukakties“, – kalbėjo S. Šeputis.

Ramygalos rajone, Želniškės kaime, gimusio Grigorijaus Sologubovo gyvenimas prabėgo labai spalvingai, buvo pripildytas gražių poelgių, kelionių ir daugybės gražaus bendravimo. Tiesa, Grigorijaus vaikystė buvusi nelengva. Anksti mirė tėtis ir mama su keturiais vaikais likusi viena. O kur dar karo baisumai. Buvo nelengva išgyventi, sunkiai teko skintis kelią į laimę. Bet savo darbštumu ir užsispyrimu Grigorijui pavyko. Baigė jis pradinę mokyklą, o paūgėjęs įgavo tuomečio milicininko profesiją. Pirmasis senjoro paskyrimas buvo lemtingas. Jis išsiųstas į Uralą, o ten sutiko savo žmoną Valentiną. Neilgai trukus ir vėl paskyrimas, tik šį kartą į Lietuvą, į Šilutę. Taip Sologubovai savo šeimos istoriją tęsė Klaipėdos krašte. Sulaukė jie dviejų dukterų. Abi jos vieningai gyrė tėtį. „Visą savo gyvenimą jis buvo idealistas, labai darbštus ir mylintis ne tik savo šeimą, bet ir aplinkinius. Jis niekuomet negalėjo ramiai žiūrėti į neteisybę, yra ir nuo užpuolikų didvyriškai išgelbėjęs merginą“, – gražių žodžių tėčiui negailėjo dukra Marina.

Nors Grigorijaus jėgos jau nebe tokios kaip jaunystėje, o ir sveikata nelepina, jis be galo myli savo šeimą. Su žmona Valentina vis dar kartu eina gyvenimo keliu ir dabar džiaugiasi ne tik vienas kitu, dviem dukterimis, bet ir 4 anūkais bei 6 proanūkiais.

Komunikacijos skyrius


šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/naujienos/su-90-uoju-jubiliejumi-pasveikintas-grigorijus-sologubovas/6580


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN