Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dviračio savininko

Naujienos: Teisėtvarka , 2019-11-21 02:00
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo gyventojus atsiliepti galimai vogto dviračio TRAIL AVALANCHE CUCLETRACH OFF ROUD SERIES šeimininką. Dviratis rastas pas Telšių rajono gyventoją, kuris yra sulaikytas, įtariant vykdžius vagystes nuo 2019 rugsėjo mėn. iki 2019 m. spalio mėn. iš sodybų, kitų gyvenamųjų ar negyvenamųjų patalpų. Todėl atpažinus savo dviratį, gyventojų prašoma pranešti apie tai policijos pareigūnams, nepaisant to, kokios piniginės vertės yra dviratis.

Gyventojus, atpažinusius jiems priklausantį dviratį ar turinčius kitos reikšmingos informacijos prašome pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai Erikai Balkauskienei tel. 8 700 61244, Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojui tel. Nr. 8 700 61200, arba atvykti į policijos komisariatą, adresu Žemaitės g. 34, Telšiai.


Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija
  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN