Narsiai šiaulietei – policijos dėmesys ir pagarba

Naujienos: Asmenybės , 2019-11-16 10:31
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

Lapkričio 14 d. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Marijus Macis paspaudė ranką ir gražių padėkos žodžių negailėjo šiaulietei Aurelijai Paulauskienei, kuri lapkričio 8-osios vakare sugebėjo užlaikyti plėšiką tol, kol į įvykio vietą operatyviai atvyko policijos pareigūnai ir jį sulaikė. Moteriai įteikta Angelo sargo statulėlė, kuria pagerbiami gyventojai už jų pilietiškumą ir pagalbą žmonėms.
Įtariama, narkotinės abstinencijos inspiruotas šiaulietis minėtą vakarą pasikėsino apiplėšti Šiauliuose, Gluosnių g., esančią parduotuvę. Tik sumanios ir stiprios pardavėjos Aurelijos dėka jam tas sumanymas nepavyko, o Šiaulių apskrities policijos patruliai su pėdseke Puma greit jį pasivijo ir sulaikė netoli įvykio vietos esančioje gatvelėje. Ne kartą už vagystes bei kitus nusikaltimus Lietuvoje bei užsienyje teistam 46 metų vyrui buvo uždėti antrankiai, o lapkričio 9-ąją teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.
Kaukėtas ir peiliais ginkluotas vyras parduotuvėje pasirodė apie 20 valandą. Priėjęs prie kasoje sėdinčios pardavėjos jis pareikalavo pinigų. Išgąsdinta moteris kasos aparato neatidarė, tik pašoko ir pasišalino iš savo vietos. Kol plėšikas pats bandė atidaryti kasos aparatą, moteris išbėgo lauk iš parduotuvės ir, šaukdamasi pagalbos, savo kūnu užrėmė laukujes duris. Išsigandęs įsibrovėlis, taip ir neatidaręs kasos stalčiaus, įvairiais būdais norėjo pasprukti, tačiau adrenalino stiprybės įkvėpta moteris tvirtai laikė užrėmusi duris. Tada vyras išdaužė šalia durų esančios vitrinos stiklą ir pabėgo.
Tuo metu į įvykio vietą jau skubėjo policijos pareigūnai, kuriuos iškvietė pardavėjos pagalbos šūksmą išgirdę žmonės. Jie nurodė, kuria kryptimi šis pasišalino. Patruliai kartu su savo pagalbininke, pėdseke, Puma įtariamąjį pasivijo netoliese esančioje Putinų gatvėje. Sulaikomas vyras nesipriešino. Jam pareikštas įtarimas dėl pasikėsinimo apiplėšti.
Moters pagerbimo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate metu paaiškėjo, kad pilietiškumo jausmas ir nepakantumas ilgapirščiams būdingas ne tik Aurelijai, bet ir jos sutuoktiniui. Renatas Paulauskas už pagalbą sulaikant vagį iš Ginkūnuose esančios parduotuvės 2015 metais taip pat buvo apdovanotas Angelo sargo statulėlė.

Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN