Žinomos moterys renginio metu prakalbo apie meilę savo kūnui

Naujienos: Asmenybės , 2019-10-09 14:29
El. pašto adresas: dovile@adverum.lt

Šį trečiadienį vyko socialinės kampanijos „Love your body“ (liet. „Mylėk savo kūną“) renginys-kūrybinės dirbtuvės. Jame dalyvavo ir žinomos Lietuvos moterys, kurios dekoravo liemenėles, atskleisdamos savo kūrybinį potencialą ir perteikdamos meilę savo kūnui. Moterys diskutavo apie meilės sau svarbą, o pasibaigus dirbtuvėms pristatė dekoruotas liemenėles.

„Šiandien man labai džiugu dalyvauti ne tik socialinės kampanijos „Love your body“ renginyje, bet ir paminėti 15 metų prekės ženklo veiklą Lietuvoje, – atidarydama renginį emocijų neslėpė prancūzų apatinio trikotažo prekės ženklo ETAM Rytų regiono vadovė Julie Milhaud. – Mes itin palaikome visas moteris ir jų laisvę. Laisvę būti savimi, laisvę mylėti, laisvę išdrįsti priimti iššūkius. Tikiu, kad kiekviena moteris gali būti tuo, kuo nori, ir pasiekti savo tikslų – apie tai ir yra šios dienos renginys.“

J. Milhaud pritarė ir renginyje dalyvavusios žinomos Lietuvos moterys, socialinės kampanijos ambasadorės: aktorė Ineta Stasiulytė, vestuvių planuotoja Laura Vagonė, Agnės Jagelavičiūtės prekės ženklo vystytoja, tinklaraštininkė ir influencerė Beatričė Paškevičiūtė, sportininkė ir „Žalgiris TV“ laidos vedėja Dalia Belickaitė bei grožio ir stiliaus tinklaraštininkė Greta Bitinaitė.
Kūrybines dirbtuves vedusiai VDA dėstytojai, mados redaktorei Justei Kubilinskaitei paklausus, ką renginio dalyvėms reiškia meilė sau ir savo kūnui bei kokią įtaką tam turi apatinis trikotažas, moterys suskubo dalintis mintimis.

„Istoriškai apatinis trikotažas, toks, koks yra dabar, kažkada buvo sukurtas suvaržyti moterį: korsetai, metaliniai lankeliai, suveržimai, pakėlimai, tačiau dėl visų šiuolaikinių technologijų dabar net ir kūną formuojantys apatiniai gali būti patogūs, nejaučiami. Man meilė savo kūnui asocijuojasi su laisve būti savimi. Apatiniai turi būti patogūs. Tai – didžiausias mano prioritetas“, – mintimis dalijosi L. Vagonė.

Aktorė I. Stasiulytė kreipėsi į renginį stebinčias žiūroves: „Pabandykite pagalvoti, jei šią akimirką nukristų visi viršutiniai jūsų drabužiai ir liktumėte tik su apatiniais prieš minią žmonių, ar jaustumėtės komfortiškai? Apatinis trikotažas – arčiausiai mūsų kūno esantys drabužiai, kurie turi įtakos mūsų vidinei būsenai, todėl norėčiau palinkėti rengtis taip, kad pačios jaustumėtės laisvai.“

Savo rankomis dekoruotas liemenėles pristatydamos moterys perteikė savo stilių, nuotaiką, įdėjo elementų, atspindinčių jų asmenybę. I. Stasiulytės liemenėlę papuošė drugeliai, kurie, pasak jos, turi plazdėti širdyje, L. Vagonė perteikė siurrealistinį apatinio trikotažo stilių. G. Bitinaitė rožiniais motyvais sukūrė liemenėlę moterims, kurioms retkarčiais viduje norisi pasijusti moteriškoms ir trapioms. B. Paškevičiūtė išreiškė savo meilę burbuliukams, o D. Belickaitės liemenėlė pasipuošė visą gyvenimą merginą lydinčiu 13 numeriu, su kuriuo tenka žaisti sportinėse varžybose.

Pasibaigus kūrybinėms dirbtuvėms buvo prapjautas gimtadienio tortas, dalyvės ir svečiai vaišinosi desertais, šildėsi kava ir diskutavo apie moteriškumo laisvę ir meilę kūnui.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN