Tarptautinių olimpiadų prizininkui – Mažeikių rajono mero padėka

Naujienos: Asmenybės , 2019-09-10 21:47
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Rugsėjo 10 d., antradienį, Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius pasveikino ir įteikė padėkos raštą Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientui Simui Kontrimui, kuris šią vasarą dalyvavo trijose tarptautinėse olimpiadose ir iš visų grįžo su medaliais.

Birželio pabaigoje Kaliningrade vykusioje VI Baltijos šalių geografijos olimpiadoje gimnazistas pripažintas absoliučiai geriausiu – apdovanotas aukso medaliu. Liepą Honkonge vykusioje XVI pasaulinėje geografijos olimpiadoje jis taip pat laimėjo aukso medalį. Rugpjūtį Pietų Korėjoje vykusioje XIII tarptautinėje geomokslų olimpiadoje S. Kontrimas pelnė sidabro medalį.

Gimnazisto geografijos mokytojas – Dainius Stasys. Mero padėka už gimnazisto parengimą olimpiadoms ir jo pasiektus aukštus rezultatus įteikta pirmąją naujųjų mokslo metų dieną.Bendrasis skyrius


šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/tarptautini%C5%B3-olimpiad%C5%B3-prizininkui-mero-pad%C4%97ka/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN