Šimtametei mažeikiškei – sveikinimai jubiliejaus proga

Naujienos: Asmenybės , 2019-09-09 17:38
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Mažeikių r.

Šiandien garbingo 100 metų jubiliejaus proga pasveikinta mažeikiškė Stanislava Brazdeikienė. Senolė kilusi iš Kražiškių k., Mažeikių r. Jau daugiau kaip 15 metų gyvena su marčia Zita, kuri kitąmet švęs 70-metį. Šimtametė turi keturis anūkus.

Dirbo kolūkyje, buvusioje Kompresorių gamykloje. Visada mėgo giesmes, dainas. Buvo linksma, artimieji ją vadino „kompanijos siela“. Ir dabar, sulaukusi brandaus amžiaus, tebėra pilna energijos, optimizmo, nors likimas nelepino. Augusi kartu su broliu ir seserimi, liko viena. Anapilin išlydėjo ir abu savo vaikus – sūnų ir dukrą.

Jubiliatę sveikino Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Savivaldybės tarybos narė Milda Šukienė. Jie linkėjo sveikatos, džiaugtis kiekviena diena ir ją supančiais artimaisiais.Bendrasis skyrius

šaltinis: http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/%C5%A1imtametei-ma%C5%BEeiki%C5%A1kei-sveikinimai-jubiliejaus-proga/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN