Naujosios Akmenės gyventojas Vytautas Ruškys laimėjo aukso medalį

Naujienos: Sportas , 2019-09-05 18:44
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

Rugsėjo 1 dieną Vilniuje surengtame atvirajame Lietuvos kroso triatlono čempionate V3M grupėje (60-70 metų) Naujosios Akmenės gyventojas Vytautas Ruškys laimėjo aukso medalį.

Jis 500 metrų plaukimo Tapelių ežere, 10 kilometrų važiavimo MTB klasės dviračiu ir 4 kilometrų bėgimo distancijoje finišavo per 1 valandą 10 minučių 39 sekundes.

Akmeniškis pasiekė revanšą prieš Latvijos sportininką Raimondą Garenciką, kuris buvo greitesnis prieš mėnesį Kupiškyje surengtose tarptautinėse triatlono varžybų Baltic cup IV etape ir yra daugkartinis nugalėtojas.

Latvis kroso triatlone išsiveržė į priekį po plaukimo rungties, jaunystėje buvęs šio sporto TSRS sporto meistras. V. Ruškys, į krantą išlipo, atsilikdamas 4 minutes, tačiau pastebimai sumažino skirtumą dviratininkų trasoje, o viduryje bėgimo aplenkė ir finišavo greičiau už varžovą beveik 1 minute.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Z. Stanislauskienė


šaltinis: https://akmene.lt/naujienos/cempionate-pelne-aukso-medali/792


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN