Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė dalyvavo 140-osiose -jubiliejinėse Joninėse ant Rambyno kalno (Pagėgiai)

Naujienos: Švietimas , 2024-07-01 15:41
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Pagėgių m.

Nepaisant pliaupiančio lietaus 2024 m. birželio 23 d. ant legendinio Rambyno kalno vyko 140-oji jubiliejinė Joninių šventė ,,RAMBYNAS. JONINĖS MAŽOJOJE LIETUVOJE‘‘. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė nuo pat ryto dalyvavo pasiruošime šiai šventėje bei įvairiuose renginiuose. Šiemet Martyno Jankaus muziejuje, Bitėnuose, pirmą kartą buvo organizuojamos Pasaulio pagėgiškių sueituvės, kurių metu atvykusiems svečiams buvo pristatyta kultūrinė veikla Pagėgių krašte. Bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė svečiams pristatė bibliotekos veiklas, dalyvavo šviesuolių atminties pagerbime Bitėnų kapinėse.
Vakarop bibliotekininkai kvietė vaikučius, tėvelius bei šventės svečius laiką turiningai praleisti vaikų kiemelyje ,,Gudručių dirbtuvėlės‘‘. Visi norintys galėjo apsilankyti ir išbandyti keletą edukacijų – pasigaminti popierines atvirutes, įvairiausiomis spalvomis ir piešiniais papuošti akmenėlius bei, prieš tai įveikę įvairias kliūtis, meškerėmis pasigauti „Auksinę žuvelę“. Pastaroji edukacija vaikams taip patiko, kad norėjo bandyti dar ir dar kartelį. Kiemelyje taip pat veikė ,,Kromelis‘‘(parduotuvė), kuriame buvo galima pasiderant nusipirkti skanėstų, medaus, minkštų žaisliukų ir dar šio bei to.
Džiaugiamės, kad mažiesiems šventės dalyviams galėjome padovanoti puikių emocijų ir galimybę išreikšti save kuriant.
Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą ir pagalbą rengiant edukacijas: tautodailininkei Vidai Gečienei, Pagėgių savivaldybės kultūros centro kolektyvui bei Pagėgių savivaldybės seniūnijai, vaikams ir jų tėveliams, savanorėms Elzei Gružaitei ir Gabijai Sragauskaitei.
Daugiau skaityti: https://pagegiusvb.lt/naujienos-naujienos/vyduno-viesosios-bibliotekos-bendruomene-dalyvavo-140-osiose-jubiliejinese-joninese-ant-rambyno-kalno/


Gitana Baužaitė,
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
vyresnioji bibliotekininkė darbui su vaikais

Nuotraukų autorės – Asta Andrulienė, Gabija Sragauskaitė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN