Telšių „Džiugo“ laukia antroji sezono akistata su Gargždų „Banga“

Naujienos: Sportas , 2019-08-20 19:36
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Rugpjūčio 19 dieną telšiškiai keliaus į Gargždus, kur laukia vienas svarbiausių šio sezono mačų tiek principine, tiek turnyrinės lentelės prasme – žaisime prieš „Bangą“.

„Banga“ ir „Džiugas“ šį sezoną arba dalinasi, arba nuolat keičia vienas kitą pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Šiuo metu „Džiugas“ turi 42 taškus, „Banga“ – 41 tašką, o vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidęs Kėdainių „Nevėžis“ bent jau laikinai su 44 taškais pakilo į pirmąją vietą.

Neabejotinas „Bangos“ lyderis šiame sezone yra Algimantas Bačianskis. Žaidėjo sąskaitoje – jau 13 įvarčių per 18 sužaistų susitikimų. 5 įvarčius taip pat yra įmušęs ilgametis „Bangos“ žaidėjas Karolis Urbaitis. Per trumpą vasaros pertrauką „Banga“ savo sudėtį papildė legionieriumi iš Brazilijos Renato Matosu, kuris į Gargždus atvyko iš Kauno „Žalgirio“. Žaidėjas savo pajėgumą įrodinėja efektyviai – per 3 rungtynes įmušti 2 įvarčiai.

Pirmojoje šio sezono akistatoje Telšiuose laimėjo „Džiugas“ – tuomet po Neilo Urbos įvarčio pirmajame kėlinyje „Banga“ buvo išsiveržusi į priekį, tačiau antrajame kėlinyje dominavęs „Džiugas“ smeigė du greitus įvarčius (pasižymėjo Andrius Lipskis ir Erikas Vainoras) bei iškovojo tris taškus.

Pirmadienį Gargžduose tikrai neišvysime „Džiugo“ gynėjų tandemo Tomo Rapalavičiaus ir Renato Kapustino, kurie rungtynes bus priversti praleisti dėl surinktų kortelių. „Banga“ savo ruožtu taip pat turės netekčių – dėl tos pačios priežasties rungtynes praleis Valdas Pocevičius ir Edvinas Bračkus, taip pat šlubuoja Dariaus Zubausko sveikata.

Primename, jog rungtynės – jau šį pirmadienį 19 valandą Gargždų stadione. Rungtynes tiesiogiai transliuos futbolo.tv kanalas.


šaltinis: http://www.fcdziugas.lt/turnyras/20-turas-rungtyniu-apzvalga/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN