Klaipėdos apskrities policijoje – devyniolika naujokų

Naujienos: Teisėtvarka , 2019-08-18 07:41
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Šiandien Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gretas papildė devyniolika jaunų policininkų. Baigę Lietuvos policijos mokyklą, jie pageidaujama tarnybos vieta nurodė būtent Klaipėdos apskritį.

Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, sveikindamas šias merginas ir vaikinus, sakė, jog jie neapsiriko, pasirinkę Klaipėdos apskrities policiją. Jis ragino jaunuosius pareigūnus būti atsargiais, vengti beprasmės rizikos, tartis su vyresniais kolegomis ir pamažu eiti į priekį.

Viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius taip pat pasidžiaugė gražiu jaunimo būriu. „Visi esame suinteresuoti, kad Jums būtų čia kuo geriau“, – patikino pavaduotojas.

Dešimt naujųjų policijos pareigūnų tarnaus Patrulių rinktinėje, trys – Palangoje, po du – Kelių policijos tarnyboje ir Plungės r. policijos komisariate, po vieną – Kretingos ir Skuodo rajonų policijos komisariatuose.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN