Kuršėnų miesto parke geru oru gera žaisti lauko žaidimus

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2019-08-02 20:25
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

Aš per pievas, vasariškai margas,
Išėjau šienaut savų dienų…
Aš dabar namo labai nuvargęs
Ir labai laimingas pareinu .(M. Martinaitis)

Šiltas gražus vasaros laikas – pats tinkamiausias laikas pabūti gamtoje, tarp senų gerų draugų, susitikti su dar nepažintais žmonėmis ir susibičiuliauti. Juk ne visi turi galimybių ir noro išvažiuoti, pakeliauti. O lauke žaidžiami Petankės ir Bočios žaidimai suartina bendraminčius, mėgstančius gamtą, aktyvų gyvenimą. Visą vasarą, kiekvieną antradienį, Kuršėnų miesto parke vyksta nemokamos Petankės ir Bočios žaidimų pamokos, kurias organizuoja Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka. Šie žaidimai jau daug dešimtmečių yra žaidžiami visame pasaulyje, ypač jie populiarūs Europoje. Tad ir daugelis lietuvių, keliaujantys po svečias šalis, yra matę žaidžiančius žmones pliažuose, parkuose, ten, kur yra koks laisvas plotelis ir norintys pajudėti, pasimankštinti žaidėjai.

Pažaisti, pasimokyti ateina įvairaus amžiaus kuršėniškių ir vasarotojų. Tai nėra rimtos varžybos, tai tik lengvas pasportavimas, pasikalbėjimas, smagus taškų skaičiavimas, azartiškas noras laimėti. Vieni mato šiuos žaidimus pirmą kartą, kiti jau yra šiek tiek žaidę, treti jau gali ir kitus pamokyti.

Na, o šių pamokų vienas iš tikslų – populiarinti Petankės ir Bočios žaidimus, pakviesti kuo daugiau žmonių. Nesudėtingas žaidimas, paprastos taisyklės, visada nuotaikinga kompanija kviečia kuršėniškius, jų svečius, kaimynus ir draugus ateiti į Kuršėnų miesto parką, aukštų medžių pavėsyje pajudėti, pabendrauti, susidraugauti.


Vida Ragauskienė, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė
Nuotraukos Kamilės Jonaitytės ir Vidos Ragauskienėsšaltinis: https://kursenai.lt/2019/08/01/geru-oru-gera-zaisti-lauko-zaidimus/


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN