Dvidešimtą kartą bus pasveikinti mažiausieji šiauliečiai

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2024-05-21 04:05
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių m.

2024 m. birželio 1 d. nuo 13 val. Šiaulių centriniame miesto parke (įėjimas iš Aušros al. pusės) vyks mažųjų šiauliečių pagerbimo šventė „Aš – mažasis šiaulietis“. Dvidešimt metų Saulės mieste gyvuojanti tradicija tapo neatsiejama vasaros atidarymo dalimi, kurios metu vaikai ne tik smagiai leidžia laiką pramogaudami ir dalyvaudami šventės metu vykstančiose veiklose, bet ir patys mažiausieji iš Šiaulių miesto mero Artūro Visocko gauna svarbiausią šventės akcentą – mažojo šiauliečio pažymėjimą.

Organizatoriai – Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius, Šiaulių kultūros centras. Renginys nemokamas.

Šiauliuose jau du dešimtmečius puoselėjama tradicija asmeniškai pasveikinti kiekvieną mieste gimusį mažąjį šiaulietį. Pirmąją vasaros dieną centriniame miesto parke šiemet šurmuliuos šeimos, kurios rinksis į Saulės mieste gimusių ir nuo 2023 m. gegužės 1 d. iki 2024 m. gegužės 1 d. įregistruotų vaikų pagerbimo ceremoniją. Šiais metais bus pasveikinta apie 500 mažylių, kuriems Šiaulių miesto meras Artūras Visockas įteiks „Mažojo šiauliečio“ pažymėjimus ir simbolines dovanėles.

„Džiaugiuosi, kad birželio 1-ąją galėsiu asmeniškai pasveikinti kiekvieną mažąjį šiaulietį, kuris, tikiu, taps mūsų ateities kūrėju“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Specialiai šią dieną vaikų džiaugsmui bus įkurta pramogų ir veiklų zona, kurioje mažieji šiauliečiai, jų broliai, sesės ir, žinoma, tėveliai, seneliai ir močiutės galės linksmai praleisti popietę gryname ore. Turiningą programą sudarys tiek judriosios pramogos su „Early Rider“, kuriose lauks tikras pasinėrimas į virtualias lenktynes, tiek susitikimas su ištikimuoju policijos pagalbininku Amsiu.
Visos šventės metu centriniame miesto parke veiks pleneras „Piešiu vaikystę“. Šiaulių kultūros centro organizuojamame kūrybiniame procese 5–12 klasių mokiniai graffiti technika kurs iliustruojančius paveikslus susijusius su vaikyste.

Renginio organizatoriai atkreipia dėmesį, kad tik iš anksto užsiregistravę šiauliečiai galės gauti „Mažojo šiauliečio“ pažymėjimus. Registracijos formą iki gegužės 24 d. užpildyti galima Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėje (www.siauliai.lt) arba gyvai Civilinės metrikacijos skyriuje (Varpo g. 15, Šiauliai).

Šventės rėmėja draudimo bendrovės „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ Lietuvos filialas. Renginio draugai UAB „Rūta“ ir Šiaulių menų mokykla.


Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Renginių organizavimo skyriaus vedėja Asta Vaitkienė, mob. +370 671 42 901, e. p. asta.vaitkiene@siauliukc.lt.


Rolando Parafinavičiaus nuotraukos


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN